TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Perła

Tysiąc pięćset lat przed naszą erą zaborczy Egipt znajduje się u szczytu swej potęgi. Jednak książęta podbitego Kanaanu snują plany zrzucenia z siebie znienawidzonego jarzma faraonów. Aberes (Perła), piękna dziewczyna ze zwykłej rodziny, zostaje żoną króla jednego z najważniejszych grodów Kanaanu. Wśród wielkich namiętności i bezwzględnej polityki jej ukochany staje przed szansą zjednoczenia całego kraju pod swoimi rządami.

Aberes nie podziela jego ambicji i pragnie tylko jednego - ukochanego dziecka i spokojnego życia u boku męża. Nie przypuszcza jednak, jak bardzo żądza władzy jej męża wpłynie na nią samą i życie jej najbliższych. Nie ma świadomości, że za każdą ziemską siłą stoi jakaś potęga świata duchowego, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swe cele.

"Perła" to porywająca, pełna namiętności opowieść Rafała Kosowskiego o czasach, gdy ludzie poddawali swe życie okrutnym "bogom" i nieokiełznanym żądzom. Jest to historia kobiety kochającej życie i próbującej odnaleźć swe miejsce w społeczeństwie, które systematycznie zatraca wszelkie granice moralne i obyczajowe. Los dał jej więcej, niż mogła się spodziewać, jednak nadszedł czas, że zażądał za to ceny, której nie była w stanie zapłacić. Demony wystawiły swoje pazury.

Zobacz również 2 tom książki!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Rafał Kosowski
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 360
Wymiar [mm]: 150x225
EAN: 9788374921503
ISBN: 9788374921503
ID: 190607

Zobacz również

Perła
33.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...