TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pewnego dnia

KOSZMARNA SYTUACJA

Dayne i Katy Matthews czują ogromną presję i ciężar obecnego stylu życia, kiedy jako gwiazdy Hollywood biorą udział w dwóch osobnych projektach filmowych. Plotki w tabloidach donoszą o problemach i niewierności w ich małżeństwie, aż w końcu na pierwszej stronie wielu z nich zostaje wydrukowane przerażające zdjęcie, które zagraża ich wspólnej przyszłości. Jedynie Dayne zna prawdę o tej fotograii. Wyjawienie jej może pomóc Kate uwierzyć w jego niewinność. Lecz odkrycie prawdy może też zniszczyć życie ludzi, których Dayne tak bardzo kocha – rodziny Baxterów.

ROZDZIERAJĄCA SERCE STRATA

Rodzina Flaniganów głęboko przeżywa stratę Chrześcijańskiego Teatru Młodzieżowego. Bailey i Connor widzą, że ich przyjaciele z teatru zaczynają popadać w złe towarzystwo i podejmować szkodliwe dla siebie decyzje. Flaniganowie zaczynają więc modlić się o cud, aby Chrześcijański Teatr Młodzieżowy mógł jakoś przetrwać nawet bez dotychczasowej siedziby.

CZAS NADZIEI

John Baxter czyni kolejny krok w relacji z Elaine, co zmusza go do rozważenia sprzedaży domu Baxterów. Oznacza to dla niego utratę miejsca, z którym wiążą się najważniejsze i najwspanialsze wspomnienia jego życia. Kiedy pozostali członkowie rodziny zastanawiają się nad przyszłością, dochodzą do wniosku, że jak jeszcze nigdy dotąd muszą zmobilizować wszystkie siły. Wiedzą bowiem, że tylko ich dozgonna, niewzruszona miłość do siebie nawzajem pozwoli na przezwyciężenie codziennych trudności i zaowocuje w ich życiu prawdziwym szczęściem, które stanie się ich udziałem… pewnego dnia.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Karen Kingsbury
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 408
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788389862211
ISBN: 9788389862211
ID: 120976

Zobacz również

Pewnego dnia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...