TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Piątek, który zmienił wszystko. Męka Pańska w świetle zdumiewających odkryć i niezwykłych wizji mistycznych

Ocena:
(3 opinii)

Męka Pańska w świetle zdumiewających odkryć i niezwykle wizji mistycznych.

Okazuje się, że istnieją dziesiątki dowodów, poszlak, odkryć archeologicznych, relacji naocznych i niemych świadków, a nawet bardzo obrazowych opisów wizji wybitnych mistyków, dzięki którym 2000 lat po najgłośniejszej zbrodni w dziejach można dokonać jej rekonstrukcji.

Autorka z dużą wprawą zbiera je wszystkie, selekcjonuje i porównuje, a czytelnikowi dostarcza opowieść, wobec której nie pozostanie obojętny.

Fascynacja książka odsłaniająca znacznie więcej, niż wiemy z ewangelicznych opisów o dramatycznych wydarzeniach z kilku najważniejszych godzin w historii świata.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Tak właściwie, to ww. książka jest tylko jedną z wielu po które sięgnąłem aby pogłębić swą wiedzę po moich peregrynacjach po historycznych ścieżkach wiary (m. in. Ziemia Święta, Manopello, Rzym chrześcijański i inne sanktuaria i miejsca święte). Po tych peregrynacjach, doznaniach, wzruszeniach zaczęło mi brakować wiedzy nt. faktów, które rozważałem i na miejscach "dziania się" których dane mi było przebywać. Jest to wiedza fascynująca i aczkolwiek uważam, że Wiara jest darem, to jednocześnie stwierdzam też, że nigdy dość nowej wiedzy, która - przynajmniej w moim przypadku - pomaga mi ten dar umacniać, rozpamiętywać go i wzrastać w tejże Wierze, a mam także nadzieję, że przy okazji niejako - pracować nad własnym doskonaleniem się (przez niektórych - jakże słusznie - nazywanym osobistym uświęcaniem). A przecież czyż nie taki właśnie nasz wewnętrzny rozwój jest nam zadany do realizacji na czas naszej ziemskiej pielgrzymki ?

autor opinii: Zygmunt Kubica

"Światło"

Książka która umacnia człowieka w drodze.

autor opinii: emil rusinek

pozytywna

Czytając tę książkę dowiedzialam sie tak wielu noeych fascynujacych rzeczy o których wcześniej nie wiedziałam albo tylko znałam ze słyszenia. Warto mieć taką ksążkę w swojej domowej bibliotece ponieważ o tym jak doszło do ukrzyżowania , jak wyglądała droga męczeństwa Pańskiego powinien znać każdy z nas. Gorąco polecam!

autor opinii: Siemczuk Beata

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Aleksandra Polewska
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 238
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788375694062
ISBN: 9788375694062
ID: 251633

Zobacz również

Piątek, który zmienił wszystko. Męka Pańska w świetle zdumiewających odkryć i niezwykłych wizji mistycznych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...