TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pięć głównych puzzli w układance życia. Przewodnik osobistego sukcesu

autor: Jim Rohn
Ocena:
(2 opinii)

Niezwykłe podejście do osiągania osobistego sukcesu i szczęścia!

Jim Rohn przez ponad 46 lat koncentrował się na fundamentalnych zasadach ludzkiego zachowania, które mają największy wpływ na prywatne i zawodowe wyniki. Jim wyznacza standard, z którym porównują się wszyscy, chcący się uczyć i inspirować innych.

Posiadł on niepowtarzalną zdolność sprowadzania nadzwyczajnych odkryć do zwyczajnych zasad i reguł, a połączenie przekazywanych przez niego treści i stylu mocno działa na wyobraźnię słuchających lub czytających jego słowa.

Jego filozofia i oddziaływanie nadal mają ogólnoświatowy wpływ.

W niniejszej książce Jim Rohn przekazuje pomysły i odkrycia w oryginalnym stylu, niosąc nadzieję, inspirację i odpowiedzi tym wszystkim, którzy poszukują lepszego życia.

Podnosi na duchu tych, którzy otwierają się na jego filozofię: „Możesz mieć więcej niż masz, gdyż możesz stać się kimś więcej niż jesteś”.

Niech dotkną Cię jego słowa i zainspiruje jego przesłanie. Pozwól, by jego filozofia wywarła wpływ na Twoje życie!

Po przeczytaniu i opanowaniu pięciu głównych puzzli w układance życia, możesz odkryć swój potencjał, jak nigdy dotąd!

Byłem studentem Jima Rohna od 1972 roku. Był on – i jest do dzisiaj – jednym z najgłębszych myślicieli i najbardziej prowokujących do myślenia osób, jakich kiedykolwiek miałem okazję słuchać.

Less Brown
Jim Rohn był jednym z najwyrazistszych, najbardziej wpływowych i prowokujących do myślenia mówców, jakich kiedykolwiek widziałem. Jego niepowtarzalna prezentacja i styl sprawiają, że przerasta wszystkich innych o głowę.

Harvey Mackay
Naprawdę wierzę, że Jim Rohn to człowiek nadzwyczajny. Jego filozofia poprawia jakość życia wszystkich, którzy się na nią otwierają. Z całą pewnością miał na mnie pozytywny wpływ w okresie życia, gdy formowała się moja filozofia, która prowadzi mnie do dzisiaj.

Anthony Robbins
Jim Rohn jest mistrzem motywacji: jego styl, treść, charyzma, aktualne wiadomości i urok osobisty, to, co mówi, ma wpływ i pozostaje w pamięci. Uważam Jimma za mówcę nad mówcami. Świat stałby się lepszym miejscem, gdyby każdy usłyszał mojego przyjaciela, Jima Rohna.

Marc Victor Hansen

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Moja ocena

Zainteresowała mnie ta książka z uwagi na autora. Pisze On w prosty sposób ale bardzo konkretny. Każdy kto ją przeczyta i skorzysta z jego rad ma wielką szansę aby poprawic jakosc swojego życia. Polecam

autor opinii: Maria Chmurska

Komenatrz

Jim Rohn to człowiek o niesamowitych umiejętnościach mówienia o rzeczach ważnych w prosty sposób, to co mówi jest każdemu człowiekowi w życiu niezbędne, jeśli chcemy żyć świadomie, dbać o swój rozwój i wykorzystywać szanse, które życie nam podsuwa, gorąco polecam.

autor opinii: Ewa Ch.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Jim Rohn
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 212
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788363488154
ISBN: 978-83-63488-15-4
ID: 263750

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pięć głównych puzzli w układance życia. Przewodnik osobistego sukcesu Pięć głównych puzzli w układance życia. Przewodnik osobistego sukcesu
43.83 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...