TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Możesz wpływać na bieg spraw

Ocena:
(4 opinii)

Co może dzisiaj wpłynąć na bieg spraw w twoim życiu?

Jak to się dzieje, że dwie osoby o tych samych kwalifikacjach i zdolnościach, znajdujące się w tej samej sytuacji, osiągają zupełnie odmienne wyniki? Ekspert przywództwa John C. Maxwell zapewnia nas, że o różnicy stanowi postawa. Tym wszystkim, którzy się zastanawiali, co stoi na przeszkodzie spełnienia ich marzeń o osobistym i zawodowym sukcesie, dr Maxwell spieszy z wyjaśnieniem: "Twoja postawa zabarwia wszystkie aspekty życia. Jest jak mentalny pędzel".

W książce "Możesz wpływać na bieg spraw" Maxwell obala rozpowszechniony mit na temat postawy - co może ona uczynić dla ciebie, a czego nie. Pokazując, jak pokonać pięć największychprzeszkód na drodze do utrzymania prawidłowej postawy, dr Maxwell uczy umiejętności potrzebnych do uczynienia postawy naszym największym kapitałem. Co ważniejsze, nauczysz się nie tylko tego, jak rozwijać postawę, która będzie miała ogromny wpływ na karierę, rodzinę, życie codzienne, ale także, JAK zachować tę postawę do końca życia.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

jeszcze nie przeczytalam tej ksiazki ,ale juz zaczelam.ksiazka bardzo pouczajaca ,dobrze sie czyta .duzo mozna wyniesc dobrego i zrozumiec duzo w zyciu.

autor opinii: Czeslawa Pojasek

Ogólnie książka ciekawa, jednak czegoś zabrakło mi w niej. Czego innego oczekiwałam, a co innego przeczytałam. Dużo teorii, nastawiona byłam na więcej przykładów.

autor opinii: madzia

sensowna i przystępna

autor w ciekawy i przekonywujący sposób, za pomoca licznych przykładów z życia, wskazuję jaką rolę pełni postawa w życiu i że również nie jest ona nam z góry narzucona, powinnismy być jej świadomi i pracowac nad nia tak aby ona pracowała na naszą korzyść! nie tylko doświadczenie i kompetecje sa gwarancja sukcesu, przeciez o dobrych relacjach z ludzimi decyduje wlaśnie postawa!zmień swoje nastawienie zamiast zmieniać świat.
polecam

autor opinii: Katarzyna Syrenicz

extra

powiem krotko kasiazka rewelacja polecam wszystkim a w precencie dostalem taka magnetyczna zakladke rewelacja lepszej jeszcze nie mialem .
A ksiazke polecam wszystkim ciekawa sprawa

autor opinii: Michal d.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: John C. Maxwell
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 178
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788386941506
ISBN: 8386941502
ID: 55929

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Możesz wpływać na bieg spraw Możesz wpływać na bieg spraw
31.56 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...