TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski (+ DVD)

Ocena:
(1 opinii)

Pamiątkowa publikacja z unikatową płytą DVD przygotowaną z okazji 30. rocznicy pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. W albumie historia wszystkich podróży Papieża do ojczyzny, ich kalendarium oraz bardzo ważne, specjalnie wybrane i być może niekiedy już zapomniane fragmenty nauczania, które zostawił nam Sługa Boży do przemyślenia i realizacji. Całość zilustrowana dziesiątkami zdjęć od pierwszej do ostatniej wizyty.

Do albumu dołączono płytę DVD ze słynną homilią z placu Zwycięstwa w Warszawie wygłoszoną 2 czerwca 1979 roku,w której padły niezapomniane słowa: „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi, tej Ziemi...”

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia dot. książki pt: "Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski" + DVD

Książka ta jest publikacją poświęconą Janowi Pawłowi II z tytułu 30 rocznicy wyboru Jego Osoby na Ojca Świętego. Publikacja jest bogato ilustrowana i omawia główne informacje związane z pielgrzymkami do Polski. W takiej publikacji (format A-4) nie sposób jest zamieścić bogaty plan pielgrzymek na ponad 100 stronach ! Pielgrzymki te obejmowały statystycznie kilkadziesiąt miejsc, które Papież zwiedził w Polsce. A zatem album ten w skrócie relacjonuje najważniejsze wydarzenia z pielgrzymek. Ogólnie polecam ten album z uwagi na dobrą cenę i wyczerpane nakłady książek w innych wydawnictwach o Papieżu. Zaletą jest też otrzymanie ksiązki już 3 dnia od zamówienia !

autor opinii: Klient Tolle.pl (dane tylko dla portalu)

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: Marek Balon
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 104
Wymiar [mm]: 194x266
EAN: 9788375691146
ISBN: 9788375691146
ID: 132944

Zobacz również

Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski (+ DVD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...