TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pierwsze soboty miesiąca z błogosławionym Janem Pawłem II

Ocena:
(15 opinii)

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca to forma pomocy grzesznikom, do której praktykowania wzywali Matka Boża i Jezus w objawieniach przekazanych siostrze Łucji z Fatimy.

Książka zawiera dokładne wskazówki, jak należy odprawiać to nabożeństwo oraz gotowe teksty, które stanowią ogromną pomoc w rozważaniu tajemnic różańcowych. Teksty te zostały starannie wybrane z nauczania bł. Jana Pawła II.

Myśli tego tak bardzo związanego z Fatimą papieża zestawiono z każdą z dwudziestu tajemnic różańca świętego tak, że można z nich korzystać, odprawiając nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi nie tylko przez pięć pierwszych sobót. To cenna inspiracja dla wszystkich, którzy chcą pozostać wierni Matce Bożej i orędziu fatimskiemu.

Opinie naszych Klientów (15 opinii)Napisz swoją opinię

Super

Książeczka jest bardzom fajna, rozważania do tajemnic są napisane w formie bardzo przyswajalnej osobiście jestem zadowolona z zakupu i gorąco polecam. Pozdrawiam

autor opinii: Elżbieta Samagalska

xxx

dobry poradnik dla chcących godnie zadośćuczynić Maryi

autor opinii: Janusz Grzechnik

Rozważania są bardzo obszerne i uważam, że idealne dla osób, które gorąco pragną czcić Matkę Bożą zwłaszcza podczas pierwszych sobót miesiąca, aby Niepokalanemu poczęciu wynagradzać wszelkie ludzkie niegodziwości o co tak bardzo prosił Jezus. Już za sam fakt odprawienia tylko pierwszych pięciu sobót Maryja obiecuje wielkie łaski.
Forma i teść czasami trudna dla laika, ale niech wiara, a nie rozum dopełni resztę w końcu sam Św. Jan Paweł II to postać pełna bliskiego obcowania z Bogiem.

autor opinii: Aneta

Polecam.

autor opinii: Agnieszka T.

Piękny poradnik

To pięknie opowiedziana historia i wspaniały poradnik dla wszystkich tych osób, które nie bardzo wiedzą co mają robić w pierwsze soboty miesiąca. Pięknie wytlumaczona. Polecam gorąco

autor opinii: Aleksandra Owczarek

Książka ta spełniła moje oczekiwania. bardzo mi jest pomocna przy rozważaniu tajemnic różańca świętego. Bardzo polecam wszystkim praktykującym pięć pierwszych sobót miesiąca.

autor opinii: Teresa Weber

Super Książka

Warto ją mieć, super Księgarnia , pełna kultura i rzetelność

autor opinii: N.K

polecam

wszystko było w jak najlepszym porządku

autor opinii: ANDRZEJ KOBIERECKI

Bardzo Dobra -

Książka bardzo dobra z małym minusem , zależało mi na rozważaniach różańcowych i takie znalazłam, aczkolwiek mały minusik za to ze nie ma w niej dodatkowych modlitw odnośnie pierwszych sobót.
Ogólnie polecam.

autor opinii: Agata Grochowska

Bardzo dobra

Zawiera gotowe rozważania, modlitwy potrzebne przy odprawianiu pierwszych sobót miesiąca, to taki mały przewodnik po tajemnicach różańcowych, polecam.

autor opinii: Paulina Dąbrowska

doskonałe uzupełnienie do nabożeństw I sobót

Pozytywny.

Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zakupu! Nie ma dla mnie znaczenia wygląd książki najważniejsza jest treść, a ta spełniła moje oczekiwania właśnie oto mi chodziło. :)

autor opinii: Katarzyna Karwacka

piękny modlitewnik

Modlitewnik zawiera bardzo fajny opis na czym polega nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Jest bardzo fajnie napisany i pomocny. Polecam serdecznie :)

autor opinii: Urszula Milej

godna polecenia!

Niezastąpiona, bardzo przydatna przy rozważaniach I sobót miesiąca. Wartościowe ujęcia treści poszczególnych tajemnic różańcowych wyjętych z oceanu tekstów Jana Pawła II.

autor opinii: E.J. Boguszewscy

podziękowanie

bardzo dziękuję za przesłanie książeczek o nabożeństwie pięciu sobót,otrzymałam je 13.05, a więc w dniu Matki Bożej Fatimskiej.Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Anna Matusiak
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 118
Wymiar [mm]: 110x160
EAN: 9788374825306
ISBN: 978-83-7482-530-6
ID: 427123

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pierwsze soboty miesiąca z błogosławionym Janem Pawłem II Pierwsze soboty miesiąca z błogosławionym Janem Pawłem II
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...