TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Podróżnik WC

Ocena:
(3 opinii)

Oto pierwsza podróżnicza książka Wojciecha Cejrowskiego. Wydaliśmy ją w roku 1997 i została bestsellerem. Chcieliśmy ją potem wznowić, ale WC się nie zgodził. Twierdził, że jest źle napisana, bo wtedy nie umiał jeszcze dobrze pisać. Ja twierdziłem inaczej.

W końcu udało się go przekonać, by w takim razie poprawił i rozbudował tekst. I oto nowe wydanie - poprawione, uzupełnione, rozbudowane. Już wtedy czytało się dobrze, teraz czyta się jeszcze lepiej.

Przez kilkanaście lat "Podróżniki WC" dostępne były wyłącznie na aukcjach internetowych, gdzie sprzedawano je po dwieście pięćdziesiąt złotych sztuka. Za taką książkę to zdecydowanie za dużo. To lichwa! I to mnie zaczęło boleć. Ale jednocześnie wstydziłem się robić dodruki, bo dziś już większość tamtych historii w ogóle bym nie opowiedział! Są krępujące. I może to jest prawdziwa wartość tej książki - opowieści, których już nikomu nie opowiadam.

Wojciech Cejrowski

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Warta polecenia

Książkę czyta się rewelacyjnie, ale niestety dość wolno... wszystko dlatego, że człowiek co chwilę wybucha śmiechem. Pozycja nie tylko dla osób lubiących podróże.

autor opinii: Sebastian Orzeł

Polecam

To pierwsza książka Wojtka Cejrowskiego,ale dla osób które lubią jego sposób widzenia świata będzie na pewno ciekawą odskocznią od szarości dnia. Polecam!

autor opinii: Beata Skrzypkowska

Książki W.Cejrowskiego czyta się dość szybko.Jest bezpośrednia,nie brakuje w niej humoru i jeżeli ktoś ogląda "Boso przez świat",to myślę,że nie zawiedzie się czytając książki tego autora.Choć pierwsze wydanie"Podróżnik WC" uważam za lepsze to warto przeczytać wydanie drugie,bo pierwszego nie można nigdzie dostać.

autor opinii: Anna Mazurek

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Bernardinum
Autor: Wojciech Cejrowski
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 252
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788373809000
ISBN: 9788373809000
ID: 187902

Zobacz również

Podróżnik WC
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...