TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pokochać siebie

Ocena:
(100 opinii)

Jak często zapominasz o sobie? Ile razy zajmowałeś się innymi i odkładałeś swoje sprawy na dalszy plan? Zastanawiasz się, jak kochać bezinteresownie, ale nie wiesz jak to zrobić?

Dzięki książce Waltera Trobischa dowiesz się, jak pokochać siebie. Nauczysz się akceptować siebie i realizować swoje pasje. Dowiesz się, jak przezwyciężać lęki i słabości. Umocnisz samego siebie, podniesiesz swoje poczucie wartości i przeciwstawisz się depresji.

Lektura tej książki nauczy Cię bezinteresownej miłości do drugiej osoby i akceptacji otaczającego Cię świata.

Sięgnij po tę książkę, naucz się kochać siebie i pokochaj innych!

Opinie naszych Klientów (100 opinii)Napisz swoją opinię

Pokochać siebie - Walter Trobisch

Dobra pozycja, raczej krótka, o zdrowej miłości do siebie. Autor kilkakrotnie odnosi się do Marcina Lutra, wydaje się jednak, że nie robi tego w sposób nieznośny dla katolika, bardziej czerpiąc z luterowych zmagań z czymś co nazwalibyśmy dzisiaj depresją. Przytacza także konkretne cytaty z Pisma Świętego i badań psychologicznych. Tezą książki jest twierdzenie, że miłość opiera się na akceptacji, za którą idzie konkretną praca w dobrym celu. Jednak nie jest to łatwe tkwiąc w zakletym kręgu braku miłości. Nie kochając samego siebie, nie potrafi się dać miłość, kto nie daje miłości nie otrzymuje jej, nie jest więc kochany, więc nie wie jak kochać samego siebie. Z tej pułapki potrafi wyrwać tylko Ten, Który Jest, ofiarowujac swoją miłość całkowicie bezinteresownie i za darmo.
W książce brak jest konkretnych ćwiczeń do wykonania oraz nie zawiera rewolucyjnej wiedzy. Przydatne mogą okazać się rady dotyczące pracy nad własnym smutkiem.
Polecam książkę jako pewnego rodzaju krótkie kompendium.
Pozdrawiam serdecznie.

autor opinii: Paweł Kot

Warto przeczytać !!!!!

Bardzo dobra książka,aby zrozumieć nasze rozterki co do własnej wartości w otaczającym nas świecie . Przystępnie opowiedziane podstawy na temat poczucia własnej wartości.Trzeba jeszcze mocno popracować nad sobą( z pewnością może pomóc). Polecam !!!

autor opinii: Anna

szczerze sie rozczarowalam.myslalam,ze to bedzie ksiazka ,ktora chce sie czytac jednym ciagiem...do mnie nie trafila totalnie.poza tym to bardzo mala

Rewelacja

Książka pokazuje w bardzo prosty sposób na czym polega miłość do siebie samego, jak ją rozróżnić od egoizmu oraz różnych jego form np. narcyzmu.

autor opinii: Kamil J

Mega

Dałem tę książkę kilku osobom. Powiedziały mi później, że trafiłem w punkt. Jest to dla nich niesamowicie pożyteczna lektura. Dla mnie też :)

autor opinii: ks. Mariusz

Bardzo dobra

Brak radości ciągły smutek. depresja, to brak miłości samego siebie .Środki do przezwyciężania depresji.. oraz jak pozbyć się lęku w nas i wokół nas na te zagadnienia znajdzie każdy odpowiedz, wierzący. wątpiący i niewierzący. Polecam...

autor opinii: Anna

Cudowna!

Zachęcam wszystkich do przeczytania tej lektury. Jest świetnie napisana, pozdrawiam,

autor opinii: Ola! :)

pokochać siebie

Zakupiłam książkę w prezencie.Osoba obdarowana ,skomentowała,że ,,fajna,,

autor opinii: Barbara Walczak

Warto

Konkretnie i logicznie wyłożone znaczenie Przykazania Miłości siebie

autor opinii: Karol Dolibóg

Opinia książki: "Pokochać siebie"

Polecam tą książkę. w dość prosty sposób jest w niej wyjaśnione w jaki sposób kochać siebie, a po jej przeczytaniu wiem, że jest to ważne, poza tym wyjaśnione jest w jaki sposób rozumieć jakże istotne słowa Pana Boga: "KOCHAJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO"

autor opinii: Zofia Piątek

Dobra książka, na jeden lub dwa wieczory. Przystępnie opowiedziane podstawy na temat poczucia własnej wartości. Oczywiście sama książka niczego nie zmieni, ale z pewnością może pomóc w pracy nad sobą. Polecam :)

autor opinii: Łukasz Radzikowski

Rewelacyjna książka

Jezus podsunął mi tę książkę w momencie, kiedy najbardziej jej potrzebowałam. Polecam każdemu, kto przechodzi właśnie trudniejszy okres w swoim życiu lub zadaje sobie pytanie "czemu to wszystko akurat mnie spotyka?".
Jeśli chodzi o transakcję, to wszystko przebiegło bardzo sprawnie, na bieżąco byłam informowana o etapach transakcji.

Pozdrawiam serdecznie i gorąco polecam :)

autor opinii: Olga Celińska

"POKOCHAĆ SIEBIE'

Wydanie broszurowe...ale zwartość pierwsza klasa.To lektura,która tak naprawdę tłumaczy tą zależność,pomiędzy akceptacją siebie,a innymi ludżmi.Kolejna książka o życiu...pomocna w procesie wychodzenia z mojego uzależnienia....Bardzo polecam.

autor opinii: Tadeusz Kardasz

Kolejna świetna publikacja.Wstęp do pracy i rozwoju osobistego.Tłumaczy i pięknie opisuje powstanie MIŁOŚCI jako wstępu do samoakceptacji.Nic tylko czytać.

autor opinii: Tadeusz

WATRO

Wydanie niemal broszurowe, ale wszystko napisane w bardzo jasny, przystępny sposób, który pozwala spojrzeć na miłość do samego siebie z zupełnie innej, nieegoistycznej perspektywy.

Bardzo miłym, jednocześnie nie generującym dodatkowych kosztów, była naklejona przez Sprzedającego mała, żółta karteczka na okładce książki z napisem: "Miłej lektury". Aż mnie to wzruszyło. Bardzo serdecznie dziękuję :)))

autor opinii: Joanna Czarnecka

Gorąco polecam!

Książeczka treściwa,interesująca.Ujmuje w sobie wiele mądrych zagadnień dotyczących samego siebie, a przede wszystkim akceptacji i miłości do siebie samego.Wiele cennych wskazówek i rad autora.

autor opinii: Honorata

Ważna pozycja

Książka wiele rzeczy rozjaśnia i pomaga zrozumieć. Miłość własna jest najważniejszą miłością w naszym życiu, ponieważ bez miłowania siebie nie możemy miłować drugiego człowieka, a nawet Boga!

autor opinii: Paweł

Bardzo dobra ksiazka.

autor opinii: Agata

Po przeczytaniu tej książki nie wiem co napisać bo właściwie nic z niej na dłużej nie zatrzymałam.......ale może do serc innych trafi celniej.....trzeba przeczytać aby sprawdzić :)


autor opinii: Joanna

Super

REWELACJA!!!

ksiązka-Pokochać siebie

Książka ta fantastycznie opisuje w jaki sposób zaakceptować samego siebie, a wtedy bezinteresownie będziemy kochać drugą osobę.
Myślę,że jeśli "ktoś" nie potrafi kochać i okazywać dobrych emocji drugiemu człowiekowi to znak ,że nie kocha siebie i nie będzie zdolny dać czegoś dobrego w zamian. Będzie od tej drugiej osoby oczekiwał a nawet rządał takich rzeczy które nie będą możliwe do zrealizowania.
Uważam ,że taki "ktoś" to osoba która jest przepełniona pychą, nastawiona do życia żeby tylko brać , a nic w zamian od siebie dawać, nie mówiąc o bezinteresowności.
Każdy człowiek oczekuje komplementów, absolutnie nie lubi jak ktoś zarzuca jemu,że ma jakieś wady,ułomności, wtedy wzmaga się złość.
"Pokochać siebie to pozwolić się pochwalić lub powiedzieć miłe słowo tej drugiej osobie ,a nie ciągle negować".

autor opinii: Ela

książka, która pomaga

Książeczka, która może pomóc zrozumieć siebie i zaakceptować takim, jakim się jest, jakim Bóg stworzył. Dawno napisana ale aktualna.

autor opinii: Lucyna Kowalewska

Ciekawa i zrozumiała

Książka napisana zrozumiałym językiem. Po jej przeczytaniu przychodzi na myśl wiele refleksji dotyczących naszego życia. Pomaga zrozumieć siebie.

autor opinii: Karolina

Dobra.

Tę książeczkę kupiłam z myślą o moim synu ,który ma tak małe poczucie swojej wartości,ale gdy najpierw przeczytałam ją sama to stwierdziłam, że mnie też była potrzebna w uświadomienie mi mojej wartości.Polecam,myślę że ta książka otworzy nam oczy na samego siebie.

autor opinii: Maria Szklarzewska

polecam

Książka bardzo wartościowa, krótka ale treściwa.

autor opinii: Natalia

Dość ciekawa

Książka (książeczka) dość ciekawa.....trzeba tylko przeczytać w pełnym skupieniu, przeanalizować pewne kwestie i odmienić swoje życie na lepsze :) Powodzenia :)))))))

p.s.
dziękuję wydawnictwu na zwykłą karteczkę z napisem "Milej lektury". Zamawiałam w wielu sklepach ale takiej niespodzianki nie miałam nigdzie :) Od razu pojawił się usmiech od ucha do ucha :)))))))

autor opinii: Miśla

Protestanckie spojrzenie na depresję

Książeczka raczej powierzchownie podchodzi do tematu. Sporo w niej odniesień do borykającego się z depresją Marcina Lutra, a także jego ogólnikowe wskazówki, jak sobie z nią radzić.

autor opinii: EP

:)

Nie wierzyłam w to, że ta książka odmieni moje spojrzenie na samą siebie. A jednak. Po przeczytaniu tej pozycji zaczęłam na siebie patrzeć w sposób bardziej pozytywny, zaakceptowałam siebie taką jaką jestem. Już teraz umiem w lusterku spojrzeć na siebie przyjaźnie i usmiechnac się do siebie. Polecam z całego serca.

autor opinii: Małgorzata W.

Krótka, treściwa i B> WARTOŚCIOWA!!!

jednym słowem dla każdego godne polecenia

autor opinii: Magda

ksiązka godna polecenia dla tych, którzy rozpoczynają swoją drogę ku świadomemu byciu, ale równiez i dla tych którzy pragna "powtórki" lub usystematyzowania wiedzy o sobie. polecam!

autor opinii: Patrycja z-b

:)

Interesuj ące przemyślenia autora

autor opinii: Ola J

Odpowiedzi na wiele pytań.

Ta niewielka książeczka podnosi na duchu, wspiera, daje jasne wskazówki jak ulepszyć swoje życie, uczynić je bardziej wartościowym i jak sobie pomóc.

autor opinii: Barbara Pałka

Niezupełnie to....

Książka bardzo ogólna. Dobra na początek pracy nad sobą.

autor opinii: Kornelia Kaziur

Pokochać siebie

Pokochać siebie - jak to łatwo powiedzieć ale jak to zrobić. Książka daje wskazówki do pracy nad samym sobą. Warto przeczytać i przemyśleć.

autor opinii: Magdalena Łotocka

niestety

Muszę przyznać ,że rozczarowałam się tą książką.Dalej nie wiem ,jak pokochać siebie? Co konkretnie zrobić.?Książka nie daje odpowiedzi na to pytanie :(

autor opinii: Sonia B.

polecam !

swietna ksiazka ,polecam goraco !

autor opinii: Monika Janicka

średnio mnie zainteresowała

autor opinii: Małgorzata Rybska

cudna...

To bardzo wciągająca pozycja książkowa. niezmiernie mi się podobała. Przeczytałam ją jednym tchem. Cudowna książka!

autor opinii: Natalia Kwiatkowska

Zwraca uwagę na to, że nie da się kochać bliźniego, bez miłości siebie - dobrze, że o tym przypomina. Jest ciekawa i dobrze się czyta.

autor opinii: Marta Saniewska

bardzo dobre

Polecam tą krótką, ale pelną treści i prawdy ksiażkę. Autor świetnie ujmuje ponadczasowe kwestie.

autor opinii: k

Polecam!!!

"Pokochać siebie" -pozycja dla każdego, kto odczuwa smutek, przygnębienie, jest w depresji... książka pozwala lepiej zrozumieć siebie i przyczyny ponurych nastrojów, a także podaje przykłady w oparciu o Pismo Święte, jak radzić sobie w trudnych chwilach, kochać i akceptować siebie.

polecam!!!

autor opinii: Emilia

Pokochac siebie

Książka interesujaca.przeczytam napewno kilka razy :)pozdrawiam

autor opinii: Konrad

Dość fajna

Dość fajna jak dla mnie na początek pracy z samoakceptacją oraz poczuciem własnej wartości, wprowadza w podstawowe zagadnienia i może służyć jako dobry początek pracy nad sobą ;)

autor opinii: Bartek Ż

lekka lektura a ważna treść

Bardzo pomocna lektura, która w prosty sposób przypomina nam o ważnej wartości akceptacji samego siebie. Gorąco polecam.

autor opinii: Karolina

Pokochać siebie

Książkę kupiłem w prezencie. Jest to super prezent dla kogoś bliskiego i nie tylko. Polecam go wszystkim.

autor opinii: Artur

Polecam

To broszurka jest mała objętościowo, ale zawiera spory ładunek przemyśleń na temat samoakceptacji i niskiej samooceny, ale również depresji i problemów emocjonalnych.

autor opinii: Michał Z.

ciekawa

książka pomocna dla osób borykających się z poczuciem niskiej wartości, brakiem akceptacji, poranionych emocjonalnie. Proponuje ciekawe spojrzenie na własną historie życia. Dobra do indywidualnej refleksji oraz pomocna w pracy z innymi.

autor opinii: Sonia Labryga

Znakomita

Książeczka ta dała mi odczuć że każdy jest po coś i nie ważne jaki ma się status. czy po jakiej się jest szkole każdy ma swój celi swoje talenty i nie musi być taki jak inni chcą aby był ,po przeczytaniu tej książki nauczyłam się być sobą i żyć po swojemu czerpać z życia to co ono nam daje i już się nie martwić opinia innych..

autor opinii: Agata Bystrzanowska

Zaakceptuj siebie

Przydatna pozycja, dla każdego, kto pragnie zaakceptować siebie i pokonać poczucie niższej wartości.

autor opinii: Łukasz Jędrak

świetna!

prosto, zwięźle, dobitnie. świetna

moje książki

Witam serdecznie ,rzeczywiście miesiąc temu zakupiłam ww pozycję.Jak na razie brakuje mi czasu by się zabrać do czytania gdyż przygotowuję się do ważnego dla mnie egzaminu.Ale chcę zapewnić że wszystkie dotychczas zakupione i przeczytane pozycje spełjniają moje oczekiwania.Cieszę się że istnieje taka księgarnia w której mam możliwość zakupić książki zgodne z moim światem wartości,które sa odpowiedzią na wiele moich wątpliwości,które mnie w jakiś sposóbrelaksują,Pozdrawiam Ilona

autor opinii: Ilona Kowalczyk

Książkę polecam,zwłaszcza dla osób które miały trudne dzieciństwo.
Bardzo mądra,wspierająca nasze wnętrze.Zostawia w duszy miły ślad,również to,że Pan Bóg naprawdę nas kocha bezgraniczną miłością.

autor opinii: Basia Kruszyk

Książka, którą trzeba mieć.

autor opinii: Jolanta Lipińska

Książka bardzo mi się podobała.Podaje cenne wskazówki na to jak pokochać zarówno dobre i te według nas złe strony.

autor opinii: Adrianna

Duży pozytyw

Kupując książkę nie wiedziałam czego się spodziewać, jednakże jej opis i tytuł bardzo przypadły mi do gustu. Wewnątrz, zagłębiając się w treść odkrywałam coraz to głebszą tajemnicę miłości do samego siebie. Książeczka, mimo,iż cienka-nad czym ubolewałam, pokazała mi nowe perspektywy i pomogła spojrzeć na siebie łagodniej. Bardzo podoba mi się to,że pod koniec zostały wyciągnięte konkretne i praktyczne wnioski, które bardzo przydały mi się w pokochaniu siebie. Bardzo się cieszę,że zdecydowałam się na zakup książki i polecam ją innym!:)

autor opinii: Karla

Polecam dla osób w depresji, przygnębionych i smutnych. Nowe spojrzenie na " depresje" jako " odwagi" i jako część planu Bożego daje nadzieję na życie wieczne, o ile .........(dowiecie się z lektury).

autor opinii: KAsia

Jak dla mnie - dobra. Przedstawia niektóre cechy bycia chrześcijaninem-człowiekiem w innym świetle, w świetle zdrowego rozsądku.

Bardzo fajna ,polecam

autor opinii: Justyna Kaciuba

książeczka na początek

Prosto, bez owijania w bawełne napisana książeczka. Jest świetnym wstępem do pracy nad sobą. Pomaga zdiagnozować osobisty problem i podpowiada, gdzie poszukać pomocy.

autor opinii: Maja Kokoszka

Ciekawa książeczka :-)

Uważam, że dzięki lekturze książki "Pokochać siebie" można w pełni uświadomić sobie jak ważne jest to, żeby kochać siebie. Nigdy bym nie przypuszczała, że tyle zła, które się dzieje w życiu człowieka może wynikać właśnie z niekochania siebie samego. Choć książka jest krótka to porusza ważne tematy życia człowieka i daje do myślenia. Polecam

autor opinii: Monika Malinowska

Esencja Miłości siebie.

Jest to znakomita książka, która pokazuje fundament miłości, od którego wszystko zależy. Warto ją przeczytać kilka razy, by móc do niej nawiązywać w konkretnych sytuacjach z życia codziennego. Gorąco polecam!

autor opinii: Emil Sasinowski

Cóż... To miał być prezent. Po przeczytaniu tej broszurki, musiałem pomyśleć o innym prezencie. Książeczka wydaje się zbiorowiskiem sprzecznych "złotych myśli". Pisana chyba na kolanie, ukończona chyba pięć godzin przed oddaniem do druku. Rozdział o depresji to już - wg mnie - kompletne nieporozumienie. Depresja to poważna choroba. Autor chyba o tym nie wie. Być może depresją nazywa coś, co z depresją ma niewiele wspólnego. Wiadomo, modne słowo - książka się sprzeda - chyba taka była idea Trobischa. Szkoda, że autor nie napomknął nawet o tym, że poza jego "cudownymi radami" jest też psychiatria. Broszurka na pewno nie warta takiej ceny. Nie polecam osobom "niekochającym siebie".

autor opinii: JD

Warto

Najtrudniej kochać siebie, bo niewielu rodziców potrafi mądrze w nas tę miłość obudzić. Bywają i tacy, którzy uczą, że Ty sam jesteś nieważny. To dla nich masz żyć, pracować, spełniać ich potrzeby. Kiedy tak się stanie, wtedy potrzeba wielu, wielu lat, by odkryć, że kochanie siebie pozwala pełniej kochać innych.
Dlatego polecam tę książeczkę wszystkim, którym, jak mi zostało wpojone dbanie o innych z pominięciem samego siebie.

autor opinii: Bożenka

Polecam

gorąco polecam, wszystkim którzy chcą mieć odwagę "żyć z ciężkim sercem"

autor opinii: A.T.

pokochaj siebie

ta książka to dobry, pierwszy , krok do akceptacji samego siebie

autor opinii: GD

Bardzo cenię Trobischów za to, że ich książki dają cenną wiedzę w pigułce, czyli w niedużym formacie. Dzięki temu nie mam problemów z tym, żeby przeczytać do końca oraz w dowolnym momencie wrócić do książki i znaleźć potrzebny fragment.
Dzięki tej książce w końcu sobie uświadomiłam, gdzie leży żródło moich problemów oraz że do tej pory walczyłam z objawami choroby zamiast z jej przyczyną.

autor opinii: Agnieszka Gąsiorowska

Wspaniała książka

Książka wiele wniosła dobrego w moje życie- zmieniła je na lepsze :) Polecam wszystkim ją przeczytać.

autor opinii: Agnieszka Kuźniarska

Kochać siebie to kochać innych

Treść zwięzła, podana w sposób prosty i łatwy do zaakceptowania. Dobrze się czyta, wciąga i daje możliwość przemyśleń osobistych. Podoba mi sie otwartość autora poparta konkretnymi fragmentami z Pisma świętego i znanych autorów książek.Tematyka wydawałoby się banalna ale jakże istotna dla naszego życia i naszych relacji z innymi oraz z Panem Bogiem . Polecam!

autor opinii: Teresa Ciepielowska

Pomocna

Książeczka interesująca i pełna pozytywnych rad.

autor opinii: Mna

Krótkie uśwaidomienie

Krótka książka pozwalająca utwierdzić się w tym jacy jesteśmy i móc to zaakceptować. Polecam

autor opinii: Konrad

Pomocna lektura

Prawdopodobnie najlepsza książka, jakie można w życiu przeczytać! Dlaczego? Po pierwsze krótka. Po drugie - bardzo treściwa i konkretna. Niesamowicie pomocna w radzeniu sobie w problemach osobistych, które dotykają wielu osób. Poleciłem i pożyczyłem ją już wielu osobom. Mam nadzieję, że jej lektura pomoże im w lepszym życiu.

autor opinii: Dominik Światowy

Pokochac siebie

Pouczajaca ksiazeczka dla Nas wszystkich poniewaz tak trudno jest pokochac Siebie takim jacy jestesmy. Skorzystalam sama z niej jest pouczajaca dla kazdego Katolika i nie tylko.
Szczesc Boze! Pozdrawiam mile!

autor opinii: Ewa Daniluk

kochać siebie to podstawa

książka pozwala zrozumieć, jak radzić sobie z depesją i niskim poczuciem własnej wartości,

autor opinii: Iwona Jaros

b. dobra

Książka jest godna polecenia,chociaż krótka wart ją przeczytać.

autor opinii: AgataS

Mała książka dużo tresci

W tej małej książeczce, zawarta jest prawda o nas samych. Zwięźle i ciekawie ujęte rozważania o samoakceptacji i rozumieniu siebie. Polecam

autor opinii: Jola Lewczuk

Gdybyśmy tak wszyscy...

Lubię tego autora, choć nie jest katolikiem. Ma umiejętność prostego tłumaczenia rzeczy trudnych, zrozumiały dzięki obrazowym przykładom. Lektura ważna dla młodych, pełnych niewiary w siebie ludzi. Bezcenna!

autor opinii: Elżbieta S.

Mała broszurka, niektóre problemy zostały tylko zasygnalizowane ale sporo ciekawych wskazówek i przemyśleń,obowiązkowo do przeczytania!polecam

autor opinii: Weronika Mierzejewska

Polecam !!!

Świetna książka pomagająca zrozumieć trudności w akceptacji siebie. Aby akceptować innych najpierw należy zaakceptować siebie.

autor opinii: Marta Kraszewska

Warta przeczytania

Krótka, ale za to treściwa pozycja. Zawiera wiele cennych uwag. Uważam, że może być pomocną dla wielu, którzy nie bardzo kochają siebie.
Polecam.

autor opinii: Mateusz

Nie do końca mnie przekonała...

Po przeczytanych na temat tej pozycji opiniach spodziewałam się, że będzie zastrzykiem pozytywnej energii. Ale w tej książce jest coś surowego i radykalnego. Mimo moich subiektywnych, niezbyt przyjemnych odczuć, jakie u mnie spowodowała, polecam tę książkę. Można się z niej co nieco nauczyć. Mi zostało w głowie przede wszystkim: trzeba kochać siebie, żeby móc prawdziwie pokochać innych.

autor opinii: Emi Krywko

"Odejdź, szatanie! Teraz muszę zagrać i zaśpiewać memu Panu Jezusowi." Te słowa brzmią we mnie bo kocham śpiewać i staram się to robić wszędzie i o każdej porze dnia nawet w pracy. A to tylko kropla z tego co każdy może znaleźć dla siebie w tej małej ale jak bogatej w treść książce.
powiem szczerze kupiłam ją w kilku egzemplarzach by sprezentować znajomym bo warto ja mieć i sięgać po nią w każdej chwili bo nawet do maleńkiej torebki się zmieści.

autor opinii: Justyna Galiszewska

Pokochaj siebie i weź głębszy oddech

Książka napisana ciekawie. Treściwa, ale dotyka wielu ważnych kwestii dot. akceptacji siebie i drugiego człowieka oraz mechanizmów i skutków jej braku. Zrobiła na mnie duże wrażenie, choć wydawało mi się, że temat jest mi znany. Polecam każdemu, a szczególnie tym, którzy szukają miłości.

autor opinii: Dominik Sala

warto

Mądre treści, cytaty z Pisma Świętego. Szkoda, że taka cieńka i temat mógłby być potraktowany szerzej, ale tak naprawdę ta książeczka to esensja tego, co należy w życie wprowadzić, a będzie żyło się łatwiej.

autor opinii: Ewa

Pomaga zrozumiec dlaczego milosc do siebie jest konieczna

POLECAM KAŻDEMU,KAŻDEJ PRZECZYTAĆ TĄ POZYCJĘ

Książkę "Pokochać siebie" polecam każdemu i każdej kto ne potrafi zrozumieć zachowania i wypowidzi innych osób czasami bardzo bliskich lub kolegów i koleżanek. Po przeczytaniu jej w całości staram się zrozumieć przedewszystkim koleżankę z pracy, która potrafi przez 8 godzin milczeć i nie wypowiedzieć ani jednego zdania.

Dobra książka, choć raczej potraktowałabym ją jak obszerniejszą broszurkę. Niestety nie rozwija za bardzo tematu, a szkoda, bo jest fajnie napisana.

autor opinii: Kasia Ł.

Książka uświadamia, dlaczego ważne jest, by umieć kochać siebie. Jednakże nie dostarcza technik i ćwiczeń pozwalających na wyjście z braku akceptacji własnej osoby.

autor opinii: Ania M

nauka miłości do samego siebie

W krótkich przykładach i opisach przedstawiono w książce problemy dotyczące kochania innych a w szczególności siebie samego. Pomocna książeczka w uświadomieniu sobie że akceptacja siebie to ważny krok w dążeniu do pokochania drugiego człowieka :)

autor opinii: Urszula Milej

Polecam

Kolejna bardzo ciekawa i wzbogacająca książka tego autora, polecam!

autor opinii: Ania

Dobry krok do przodu!

Pigułka o jasnym i prawdziwym spojrzenia na siebie samego z Miłością. Zapraszam.

autor opinii: Agnieszka Waluk

Książka ta sprawiła, że znowu chce odnaleźć siebie. Pewne rany nie zdawały się goić, ten ból był zbyt rzeczywisty. Za wiele by czas mógł to wymazać. Po przeczytaniu "Pokochać siebie" uwierzyłam,że na przeszłość mogę spojrzeć z dystansem, a siebie na nowo pokochać...

autor opinii: Nataly

Książka na wysokim poziomie

Książka porusza bardzo ważne problemy dotyczące miłości samego siebie, własnej akceptacji. Kolejno daje bardzo pomocne wskazówki wyjścia z depresji.
Książka ciągle mi towarzyszy, czytam ją kilkakrotnie, rozważam treści.
Gorąco polecam tę książkę osobom, które nie akceptują siebie, nie potrafią dostrzec dobra w sobie, ale także tym, którzy cierpią na depresję.
Bardzo dziękuję za przesyłkę, miłą obsługę oraz podejście z szacunkiem do klienta. Obiecuje, iż jeszcze nieraz będę kupować u Państwa książki.

autor opinii: Anna Niesporek

coś cennego

Do książki mogę wracać codziennie,aby zaakceptować siebie taką jestem i poczuć się lepiej.

autor opinii: Katarzyna Tylkowska

Nauka dla zagubionych

Książeczka niewielka formatem, ale ogromna treścią. Napisana przystępnym, prostym językiem, obficie podparta cytatami z Pisma Świętego. Po jej przeczytaniu większość problemów staje się prostsza, bo inaczej się na nie patrzy. Rozjaśnia umysł i nieco zagubioną duszę. Polecam!!!

autor opinii: Joanna

Warto wiedzieć więcej

Książka ukazuje nasze relacje ze sobą, wyjaśnia traktowanie włsnych potrzeb tak aby były zgodne z wolą Boga. Książka warta przeczytania , nasuwa szereg refleksji na temat własnego podejścia do życia. Polecam ją wszystkim, którzy kochają i poświęcają się innym zaniedbując siebie

autor opinii: Teresa Augustynowicz

Przyznam szczerze że oceniam tę pozycję średnio...

autor opinii: Basia

Dla smutnych

pozdrawiam super ksiegarnie. Warto przeczytac ta ksiazke,jest ona pomocna szczegolnie dla zagubionych,mozna odnalezc sens zycia,wogole takie ksiazki przynosza same korzysci,czlowiek sie zmienia na lepsze i dodaje optymizmu ! Goraco polecam !!!

autor opinii: rafał

Zrozumieć człowieka

Autor książki wyjaśnia różne zachowania człowieka współczesnego, często będące objawem uzależnienia lub nawet zaburzenia a wynikające z niewystarczającej miłości samego siebie. Występuje wiele odniesień do Biblii i do przeżyć ludzkich w niej zapisanych, co pozwoliło mi bardziej po ludzku spojrzeć na Pismo Święte. Książka dająca nadzieję.Polecam

autor opinii: Katarzyna Chojnacka

super książka !!! niesamowita! - polecam wszystkim

Książka jest niesamowita - tak krótka a tak treściwa - krótko zwięźle i na temat! polecam wszystkim zagubionym mającym jakiekolwiek sęki do samych siebie lub niedowartościowanych!
podobnie jak przedmówczyni taką książkę najpierw czytam a później przerabiam, myślę i podkreślam te najważniejsze kwestie, z którymi sobie nie radzę, a także sugestie,co mogę zrobić, na czym się skupić aby żyć lepiej, pełniej, szczęśliwiej... Mam 19 lat, dopiero wchodzę w dorosłe życie z bagażem wspomnień, doświadczeń lęków - jednak po lekturze tej książki i zastosowaniu jej w codziennym życiu nastąpił przełom, obrót o 180* to ludzie teraz do mnie przychodzą pytają o rady, zwierzają się żalą widząc mą przemianę gdzie dotąd mnie taką nie znali. Ta książka bardziej mi pomogła, niż cokolwiek innego i wracam do niej często. Pozdrawiam wszystkich i raz jeszcze polecam :)

autor opinii: Karen

super książka !!! polecam wszystkim zagubionym

Niewiele stron,lecz bardzo, bardzo dużo treści... taką książkę najpierw czytam a później przerabiam, myślę i podkreślam te najważniejsze kwestie, z którymi sobie nie radzę, a także sugestie,co mogę zrobić, na czym się skupić aby polepszyć jakość swojego życia... Mam 54 lata, jestem od prawie 7-u lat wdową, od 3-ch lat cierpię na głęboką depresję. Ta książka bardziej mi pomaga, niż leki. Wracam do niej często. Moja terapeutka przeczytała tą książkę, zwracając uwagę na moje zakreślenia i będziemy ją omawiać na naszych spotkaniach. Ona również ocenia tą książkę na 5 gwiazdek

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Walter Trobisch
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 76
Wymiar [mm]: 110x180
EAN: 9788372568991
ISBN: 9788372568991
ID: 130404

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Pokochać siebie Pokochać siebie
6.67 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...