TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bóg wie, że wyglądu się nie wybiera

Ocena:
(7 opinii)

"Nie szata zdobi człowieka" mówi Chrystus. Nie to, co zewnętrzne świadczy o piękności człowieka, ale to, co niewidoczne dla oczu. Taka jest Ewangelia, która stoi obok życia i przestrzega człowieka przed tą prawdą, że nie złotem jest to, co się świeci. Piękno i uroda przemijają, a przed Bogiem wszyscy jesteśmy jednacy. O naszym pięknie stanowi duch i to, co w środku człowieka, a więc: miłość, dobroć, uczciwość i wszystkie inne cechy, które wyróżniają dobro.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Warto przeczytać

Ta książka bardzo podniosła mnie na duchu. Sięgam po nią zawsze wtedy, gdy czuję się gorzej psychicznie, kiedy wydaje mi się, że jestem beznadziejna a do tego gruba i brzydka. Krótkie rozdziały czyta się błyskawicznie, ale wiele linijek zapada w pamięć. Szczególnie słowa modlitwy o "pogodzie ducha".

autor opinii: M.M.

prywatna

Bardzo dobra książka dla wszystkich,którzy zmagają się z poczuciem własnej wartości,polecam.

autor opinii: Barbara Kowol

Dobra

Dobra książka, mówiąca o problemach współczesnych ludzi. Polecam!

autor opinii: Aleksandra Piątkowska

Ciało

Książka zasługuje na sięganie po nią przy każdej okazji, a szczególnie, kiedy doskwiera problem braku akceptacji własnego ciała.W pewien sposób "uwiodła mnie" propozycja napisania historii własnego ciała ,spisanie pewnych ważnych wydarzeń ma działanie uzdrawiające. Polecam.

autor opinii: Lucyna

inspirująca i bardzo pomocna

Witaj,

Chcę Ci polecić tą książkę z dwóch bardzo waznych powodów.
Po pierwsze jako coach stylu codziennie spotykam się z osobami zagubionymi w dzisiejszym bardzo wymagającym świecie, a ta książka naprawdę pomaga. Dzięki niej lepiej zrozumiesz co możesz, a czego nie możesz zmienić w swoim wyglądzie. Po drugie prawdziwe historie ludzi przedstawione przez autorów inspirują do refleksji nad tym, że dbanie o swoje ciało jest bardzo ważne, bo pomaga nam w nawiązywaniu relacji z innymi, jednak nie jest najważniejsze.
Wyglądu się nie wybiera, ale można o niego zadbać dla lepszego zdrowia psychicznego i fizycznego.
Polecam

autor opinii: Joanna Tor-Gazda

akceptacja

Książka moim zdaniem powinna nosić tytuł " Zaakceptuj i zacznij żyć".Polecam ją wszystkim osobom zakompleksionym z powodu swojego wyglądu zewnętrznego. Autorzy ukazują zdrowe spojrzenie na cielesność człowieka i faktycznie jak piszą uroda nie jet GWARANTEM szczęścia ani sukcesu. Zachęcają by korzystać z niegrzesznych przyjemności życia.

Warto kupić:)

Książka wyjaśnia bardzo wiele zagadnień z dziedziny wyglądu każdego człowieka-w jaki sposób człowiek powinien patrzeć na swój wygląd by czuć się dobrze we własnym ciele. :)Książka godna polecenia jak również księgarnia , która niesamowicie dba o klienta.

autor opinii: Maryla

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Carl Koch, Joyce Heil
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 152
Wymiar [mm]: 128x191
EAN: 9788375800531
ISBN: 9788375800531
ID: 117580

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Bóg wie, że wyglądu się nie wybiera Bóg wie, że wyglądu się nie wybiera
17.90 zł
12.97 zł
Oszczędzasz 4.93 zł (28%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...