TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pokonać odrzucenie

Ocena:
(5 opinii)

John Paul Jackson z wielką wrażliwością i duchowym rozeznaniem wyjaśnia w tej książce, jak wygląda nasze życie, kiedy rządzi nim odrzucenie. Pomaga zidentyfikować słabości, które ujawniają różne oblicza odrzucenia. Odkryj, jak ujarzmić moc odrzucenia, doświadczyć uleczenia zranień i wyrwać się z błędnego koła zachowań prowadzących do samozniszczenia.

W tej książce odnajdziesz świeże spojrzenie, które wnosi nadzieję na radykalną przemianę w twoim życiu. Twoje życie może zyskać nową jakość. Tego pragnie dla ciebie Bóg.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Pomaga

Książka podniosła mnie na duchu, otworzyła mi oczy na wiele spraw i mechanizmów, których wcześniej nie dostrzegałam, pobudziła mnie do refleksji nad życiem...
To bardzo dobra pozycja dla osób, którym trudno się pogodzić z odrzuceniem pod każdą postacią, złamanych na duchu. Pomaga odzyskać siły i nadzieję, z odwagą spojrzeć na nieszczęścia i rozczarowania z nowej perspektywy, przez pryzmat Biblii.
Z pewnością będę powracać o tej lektury.

autor opinii: Eliza

Swietna książka

jest to jedna z lepszych pozycji jakie czytałam. Jako terapeuta uważam, że tą książkę powinni przeczytać wszyscy, którzy pracują nad sobą. Objawienie zawarte w tej książce przyniosło wolność do mojego życia.

autor opinii: Agata Pietras

Zdanie na które się czeka

Myślę , że każdy czytelnik znajdzie tu przynajmniej jedno zdanie, które będzie adresowane do Niego i pomoże zwyciężyć odrzucenie-bez względu na to kto i dlaczego został odrzucony.
Do mnie najbardziej trafiło zdanie :
"Jeśli nie pokonamy odrzucenia,ono pokona nas"
Polecam i zachęcam do lektury.

autor opinii: Agata Faustyna

Pokonać odrzucenie

Ksiazka piękna ,wzruszająca i naprawdę mądra.Wlewa w serce nadzieję i buduje.Pobudza do reflesji.Polecam-wartościowa pozycja,zdecydowanie.

autor opinii: Anna Mierzejewska

odrzucenie w Biblii

książka nie jest typowym poradnikiem psychologicznym, pokazuje jak radzili sobie z odrzuceniem ludzie Starego Testamentu.Dla kogoś, kto zna już swój problem od strony psychologii, albo z samopoznania pozycja wspaniała, dająca nadzieję, napisana lekkim językiem, czyta się znakomicie.Oparta na własnym doświadczeniu autora tchnie optymizmem.Dla mnie osobiście było to potwierdzenie mojego osobistego doświadczenia spotkania miłości Bożej w moim życiowym problemie.

autor opinii: Bogusia K.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Koinonia
Autor: John P. Jackson
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 108
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788360124680
ISBN: 978-83-60124-68-0
ID: 195182

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pokonać odrzucenie Pokonać odrzucenie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...