TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Polak potrafi... śmiać się w parafii!

Prócz książek autorstwa księdza Piotra Pawlukiewicza Oficyna Wydawnicza "Liberton" poleca Państwu trzy książki zawierające "anegdoty parafialne". Książki, które - ośmielimy się poinformować - zrecenzował przychylnie sam Ojciec Święty, uśmiechając się przy ich lekturze. Każdy kolejny tom, a więc Uśmiech proboszcza, Polak potrafi śmiać się w parafii oraz Opowiadał raz ksiądz księdzu zawiera 111 anegdot. Mamy więc razem 333 anegdoty zaczerpnięte nie z odległej historii, ale wprost z naszych parafii. Anegdoty, których bohaterami są współcześni Polacy - ci w sutannach i habitach, ale też w garniturach i sukienkach. W tych książkach nie ma zmyślonych historii czy fikcyjnych "kawałów". Jest samo życie, polskie życie w polskich parafiach. Bo czyż nie jest kawałkiem życia taka choćby scenka z mszy świętej:

W czasie modlitw wypominkowych w Dzień Zaduszny, ksiądz wymieniał wiele imion i nazwisk. Gdy odłożył już ostatnią kartkę, zakończył modlitwę słowami:
- Módlmy się nie tylko za zmarłych z naszych rodzin, ale także za żołnierzy poległych w obronie ojczyzny i za wszystkie dusze niezidentyfikowane.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Liberton
Autor:
Rok wydania: 2001
Ilość stron: 124
EAN: 9788391069950
ISBN: 83-910699-5-8
ID: 444969

Zobacz również

Polak potrafi... śmiać się w parafii!
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...