TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pomoc w spowiedzi. Kierunkowskaz do nowego życia

Ocena:
(1 opinii)

Spowiedź pomaga mi i prowadzi mnie bliżej Boga. Grzech natomiast oddala mnie od Niego, od bliźniego, prowadzi do izolacji i samotności.

Grzech obciąża moje życie, sprawia, że czuję się wewnętrznie chory, pozbawia mnie pokoju, wzmaga strach i lęk, sprzyja smutkowi i zniechęceniu.

Bóg schodzi coraz bardziej na dalszy plan, zaczyna brakować mi chęci do modlitwy i radości z przystępowania (przyjmowania) do sakramentów, szczególnie do uczestnictwa w Mszy św. i do spowiedzi, a nawet życie zaczyna tracić sens.

Nie urodziliśmy się świętymi, ale mamy umierać jako święci. Święci to nie ludzie, którzy nigdy nie zgrzeszyli, ale ludzie, którzy często przystępowali do sakramentu pokuty i pojednania.

W dobrej spowiedzi ta książeczka na pewno Ci pomoże.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Niespotykana to pomoc!

Po raz pierwszy, w pomocnym przygotowaniu się do Spowiedzi, mówił do mnie Bóg - jak troskliwy Tata, który chce jak najlepiej dla swego dziecka i bardzo kocha je, więc troszcząc się - łagodnie i ze spokojem, ale bardzo konkretnie mówi co nie tak zrobiłem i jak On to widzi. Daje mi poczucie zaufania i Jego Miłości. Świetnie wyjaśnione także 7 grzechów głównych - i do tego bardzo krótko, ujmująco i treściwie! Pokazuje co wydaje nam się nie być grzechem i jak mylnie można zinterpretować grzech. Bardzo polecam tę książeczkę małą z wyglądu, ale bardzo bogatą - nie tylko w szatę graficzną - ale w treść i sposób jej przekazania - chcącemu być blisko Boga.

autor opinii: Marek

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: P. Richard Pühringer CPPS
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 48
Wymiar [mm]: 90x150
EAN: 9788363459109
ISBN: 978-83-63459-10-9
ID: 261352

Zobacz również

Pomoc w spowiedzi. Kierunkowskaz do nowego życia
9.50 zł
8.47 zł
Oszczędzasz 1.03 zł (11%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...