TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Spowiedź. To naprawdę pomaga!

„Spowiedź. To naprawdę pomaga!” to książka, która pozwoliła mi jeszcze bardziej zachwycić się Sakramentem Spowiedzi. Chociaż już tyle razy uczestniczyłem w tym pięknym sakramencie, otrzymałem dzięki niej nowe światło na miłosierdzie Pana Boga. Kolejny raz doświadczyłem. jak Bóg się o mnie troszczy.

Arkadiusz Łodziewski autor bestsellerów: Boży Poradnik Antydepresyjny, Boży Poradnik zwycięstwa nad lękiem, Boży Poradnik odzyskiwania radości
Nie jest łatwo rozłożyć sakrament na czynniki pierwsze, ale próba Autora jest imponującym dowodem na to, że można i trzeba próbować. Książka przystępnym i praktycznym (!) językiem ukazuje wszystkie najistotniejsze zakamarki, w które trzeba zajrzeć, aby każda kolejna spowiedź stawała się dla nas jeszcze intymniejszym doświadczeniem Miłosierdzia.

Tomasz Adamski - bloger katolicki, odium.es
Benedykt XVI powiedział, że „dzisiejszy świat potrzebuje specjalistów od spotkania człowieka z Bogiem”. Ta książka wpisuje się w to pragnienie poprzez obrazowe rozważenie najtrudniejszego sakramentu - Spowiedzi świętej. Uważam, że jest ona dojrzałą i merytorycznie dobrze skonstruowaną odpowiedzią na pytanie: jak się dobrze wyspowiadać? Po jej przeczytaniu byłem pod wrażeniem nowatorskiego podejścia do tematu.

Paweł Cwynar - były gangster i recydywista, autor książki: Wysłuchaj mnie, proszę…

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: ks. Piotr Śliżewski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 115x165
EAN: 9788375805857
ISBN: 9788375805857
ID: 398322

Zobacz również

Spowiedź. To naprawdę pomaga!
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...