TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Porównanie nauk świadków Jehowy

Organizacja świadków Jehowy, czyli Towarzystwo Strażnica założone w roku 1881 w Stanach Zjednoczonych, diametralnie zmieniała i nadal zmienia swoje nauki, które rzekomo pochodzą z nieomylnej Biblii.

Nie da się zebrać w jednej publikacji wszystkich korekt doktrynalnych Towarzystwa Strażnica, choć sami przedstawiliśmy setki takich zmian. Jest ich tak wiele, że przekracza to tym bardziej ramy tego nieobszernego opracowania.

Tym niemniej wybrane zostały dla tej książki najistotniejsze kwestie dotyczące skrajnych zmian w naukach świadków Jehowy.

Poprzez fotokopie z publikacji Towarzystwa Strażnica przedstawiamy na sąsiednich stronach przykłady różnych zmieniających się wierzeń tej organizacji.

I nie chodzi nam o jakieś drobne korekty doktrynalne, ale o istotne zmiany, które mają wpływ na zachowania i wiarę członków tej organizacji.

Włodzimierz Bednarski od wielu lat zajmuje się problematyką związaną ze świadkami Jehowy i ich naukami. Owocem jego dociekań są liczne publikacje zarówno polemizujące z ich doktryną, jak i ukazujące zmienność ich nauki.

Jest między innymi autorem książki pt. "Armagedon w 1975 roku – „możliwy” czy „prawdopodobny”?" (2009) oraz współautorem z Szymonem Matusiakiem, ewangelicznym chrześcijaninem, opracowania pt. "Zmienne nauki Świadków Jehowy "(2012). Swoje artykuły publikuje przede wszystkim na stronie internetowej www.wobroniewiary.cal.pl.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Maternus Media
Autor: Włodzimierz Bednarski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 165
Wymiar [mm]: 149x241
EAN: 9788389701244
ISBN: 9788389701244
ID: 308175

Zobacz również

Porównanie nauk świadków Jehowy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...