TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Potwór w szafie. Jak jutro bać się mniej niż dzisiaj. Seria: Psychologia i wiara

Ocena:
(7 opinii)

"Przeciętne dziecko jest dziś bardziej lękliwe niż statystyczny pacjent szpitala psychiatrycznego w 1950 roku."

  • Boisz się nagłych zmian w życiu, utraty pracy, choroby, starości?
  • Odczuwasz lęk przed podejmowaniem ryzyka i przed tym, że nie sprostasz wymaganiom?

Kiedy strach dominuje w naszym życiu, potrzeba bezpieczeństwa staje się naszym bogiem. A czy ten, kto miłuje bezpieczeństwo ponad wszystko, dokona czegokolwiek wielkiego w życiu? Czy z alergią na wszelkie ryzyko, można dokonać jakichkolwiek szlachetnych czynów?

Nie. Ten, kogo wypełnia lęk, nie może pomagać potrzebującym ani nie potrafi kochać głęboko. Zalękniony nie może też mieć marzeń. Bo co jeśli marzenia spadną na ziemię i nigdy się nie spełnią?

  • Czy można być zalęknionym i szczęśliwym zarazem?
  • Jasno myśleć i bać się jednocześnie?
  • Ufać i żyć w lęku?

Strach wyjaławia. Wysysa życie z duszy. Powoduje, że znika wszelkie zadowolenie z życia.

Strach zapędza nas do więzienia i zatrzaskuje za nami drzwi. Czy nie byłoby wspaniale po prostu stamtąd wyjść?

Ta książka pomoże Ci pozbyć się strachu.

MAX LUCADO urodził się w 1955 r. w Teksasie. Po ukończeniu studiów biblijnych zamieszkał w Miami na Florydzie, gdzie został duszpasterzem "singli". Następnie wyjechał na misje do Rio de Janeiro. W 1987 r. wrócił do USA i został pastorem w San Antonio. Lucado jest autorem kilkudziesięciu książek utrzymujących się niezmiennie na amerykańskich listach bestsellerów. Jest żonaty, ma trzy córki, uwielbia meksykańską kuchnię.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Przeczytałam - znaczną część w nocnym pociągu - z ciekawości, z próby pozbycia się pewnych obaw, ale też żeby oswoić strach wynikający z dosyć nieprzyjemnych okoliczności podróży. Polecam wszystkim, nie tylko tym sparaliżowanym przez rozmaite lęki i obawy. Po lekturze raczej nie przestaniemy się wszystkiego bać, ale być może dostrzeżemy tego dobre strony i sposoby na wyjście z trudnych sytuacji

autor opinii: A.T.

Bardzo Pomocna

Bardzo wartościowa książka - pomogła mi zrozumieć że nie wiemy co nas czeka w życiu.Strach o prace? Strach o mieszkanie? Boimy się chodzić do pracy? Nie wiadomo jak źle by było w życiu - nie możemy dopuścić aby lęk nas przezwyciężył. Książke "Potwór w szafie" można czytać kilka razy.

autor opinii: Justyna R.

z kopem,musisz przeczytać!!!

Dosadna, mocna,przemawiająca do wyobraźni i angażująca. Zdolna zmienić myślenie i rozbroić strachy wynikające z naszego myślenia.
Zachwycające egzegeza tekstów biblijnych.Śmiałe porównania uwspółcześniające przekaz oryginalnego tekstu.
Książka zdecydowanie dla każdego, a nie tylko jakby wynikało z tytułu -osób zmagających się z chronicznym lękiem lub cierpiących na inne zaburzenia nerwicowe.

autor opinii: Tatiana Niemczyk

POLECAM!!!

Książka jest rewelacyjna.:)

autor opinii: Agnieszka S.

Bardzo wartościowa książka, zwłaszcza dla tych, którzy niepotrzebnie się zamartwiają drobiazgami i rzeczami, które nigdy się nie zdarzą. Bardzo dużo życiowych rad. Polecam tę książkę wszystki tym, którzy są "zamartwiaczami".

autor opinii: ...................

Książka "Potwór w szafie" pomogła mi zrozumieć powody moich lęków i podjąć próbę walki z nimi.Bardzo ważne dla mnie jest to,że została napisana w oparciu o Pismo Święte. Polecam wszystkim tę książkę.

Książka jest świetnym codziennym dodatkiem do rozważań, teksty są świetne i dają wiele satysfakcji czytającemu i poszukującemu zarazem.

autor opinii: Szymon Piątek

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Max Lucado
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788370337506
ISBN: 978-83-7033-750-6
ID: 182392

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Potwór w szafie. Jak jutro bać się mniej niż dzisiaj. Seria: Psychologia i wiara Potwór w szafie. Jak jutro bać się mniej niż dzisiaj. Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...