TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jesteś wyjątkowy. Opowieść dla każdego

Ocena:
(1 opinii)

Każdego dnia małe drewniane ludziki nazwane Łemikami robią te same rzeczy: naklejają sobie nawzajem albo złote gwiazdki, albo szare kropki.

Te ładne z gładkiego drewna o pięknej kolorystyce, jak również te utalentowane, zawsze otrzymują gwiazdki. Ale takie jak Punchinello, które nie są uzdolnione lub mają słabą kolorystykę, otrzymują brzydką szarą kropkę.

W tej chwytającej za serce dziecięcej opowieści znanego autora Maxa Lucado, Eli, stolarz-rzeźbiarz pomaga Punchinellowi zrozumieć, jak bardzo jest on wyjątkowy – nieważne, co inne Łemiki o nim myślą.

To pełne życia przesłanie dla każdego dziecka: niezależnie od tego, jak wpłynął na nie świat, Bóg ceni wysoko każde dziecko, po prostu takie, jakim jest.

Max Lucado jest jednym z najbardziej inspirujących autorów. Jego książki, często nagradzane, zostały przetłumaczone na ponad 40 języków.

Jako jedyny pisarz trzykrotnie otrzymał nagrodę Christian Book of The Year. Nakładem wydawnictwa Szaron ukazała się jego książka: "Łaska. Niepojęta, niezasłużona".

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Opowieść Maxa Lucado "Jesteś wyjątkowy" jest wg mnie propozycją dobrą dla każdego, od najmłodszych do najstarszych. Przekazuje ona prawdę ważną i potrzebną każdemu.
Autor w sposób jasny i przekonujący przekazuję prawdę o miłującym Bogu i nie wpływa na jakoś tej prawdy dla nas katolików to, że sam autor katolikiem nie jest.
Korzystałem z tej\ opowieści już wiele razy, przede wszystkim wobec dzieci, dla których przygotowana została krótka prezentacja oparta na rysunkach zamieszczonych w opowieści wraz dobraną muzyką i dobrym lektorem.
Sprawdziła się ta opowieść do dzieci zarówno w Polsce, ale także i poza jej granicami - moje doświadczenie dotyczy Szkocji i prowadzonych tam rekolekcji,

Polecam, zachęca, i proponuję każdemu.
Bo bez względu na wszystko "każdy z nas jest wyjątkowy", bo stworzony przez Stwórcę, "który nie popełnia błędów."

autor opinii: Wojciech Pawlak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Szaron
Autor: Max Lucado
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 32
Wymiar [mm]: 210x220
EAN: 9788365553300
ISBN: 9788365553300
ID: 371975

Zobacz również

Jesteś wyjątkowy. Opowieść dla każdego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...