TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jesteś wyjątkowy. Opowieść dla każdego

Każdego dnia małe drewniane ludziki nazwane Łemikami robią te same rzeczy: naklejają sobie nawzajem albo złote gwiazdki, albo szare kropki.

Te ładne z gładkiego drewna o pięknej kolorystyce, jak również te utalentowane, zawsze otrzymują gwiazdki. Ale takie jak Punchinello, które nie są uzdolnione lub mają słabą kolorystykę, otrzymują brzydką szarą kropkę.

W tej chwytającej za serce dziecięcej opowieści znanego autora Maxa Lucado, Eli, stolarz-rzeźbiarz pomaga Punchinellowi zrozumieć, jak bardzo jest on wyjątkowy – nieważne, co inne Łemiki o nim myślą.

To pełne życia przesłanie dla każdego dziecka: niezależnie od tego, jak wpłynął na nie świat, Bóg ceni wysoko każde dziecko, po prostu takie, jakim jest.

Max Lucado jest jednym z najbardziej inspirujących autorów. Jego książki, często nagradzane, zostały przetłumaczone na ponad 40 języków.

Jako jedyny pisarz trzykrotnie otrzymał nagrodę Christian Book of The Year. Nakładem wydawnictwa Szaron ukazała się jego książka: "Łaska. Niepojęta, niezasłużona".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Szaron
Autor: Max Lucado
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 32
Wymiar [mm]: 210x220
EAN: 9788365553300
ISBN: 9788365553300
ID: 371975

Zobacz również

Jesteś wyjątkowy. Opowieść dla każdego
20.43 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...