TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prawdziwa historia egzorcyzmów Anneliese Michel

Najgłośniejszy w historii przypadek opętania. Ta historia została opowiedziana w głośnym kinowym filmie "EGZORCYZMY EMILY ROSE". "Teraz wiem, co się wydarzy, wiem, że nadchodzące lato będzie ciężkie i okropne i wiem, że nie przeżyję. Nikt mi nie wmówi czegoś innego. Nie przeżyję" - Anneliese Michel.

"Połowa świata mówiła o tym opętaniu. Zajmuje się nim nauka. Zależy mi na tym, aby w wielkiej pokorze wskazać na przestrogę, daną wszystkim, którzy o tym słyszeli i dyskutowali. Również o tym, jak sądzę, nie wolno mi dłużej milczeć. W Klingenbergu nastąpiła manifestacja mocy i sposobu działania szatana, jego kohorty i spółki. W ten sposób stało się widoczne, że każdy, kto mówi, iż szatan nie istnieje, opowiada nam bajki" - ks. Ernst Alt - egzorcysta Anneliese Michel.

"Życie i śmierć Anneliese Michel należy interpretować jako wielki znak dla świata o istnieniu grzechu i szatana, o możliwości utraty zbawienia, o walce duchowej na śmierć i życie - o czym zapomniano" - ks. dr hab. Aleksander Posacki SJ.

"Walka przeciwko diabłu jest dzisiaj wciąż prowadzona, ponieważ diabeł wciąż jest żywy i ciągle działa w świecie" - Jan Paweł II.

"Niezależnie od tego, co mniej wytrawni teologowie mogą mówić, diabeł jest dla wiary chrześcijańskiej tajemniczą, ale rzeczywistą, osobową, a nie jedynie symboliczną rzeczywistością. Im lepiej ktoś rozumie świętość Boga, tym wyraźniej dostrzega przeciwieństwo tego, co jest święte, a mianowicie zwodnicze maski diabła" - Papież Benedykt XVI.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Polwen
Autor: ks. Jose Antonio Fortea, Lawrence E.U. Leblanc
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 200
Wymiar [mm]: 150x230
EAN: 9788375570939
ISBN: 978-83-7557-093-9
ID: 182161

Zobacz również

Prawdziwa historia egzorcyzmów Anneliese Michel
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...