TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Synergia mocy. Prawdziwe mechanizmy osobistego sukcesu cz. 1

Więcej niż chcieć to móc.

Podobno wystarczy chcieć, by móc. Obiło Ci się to o uszy? Większość współczesnych szkół motywacyjnych tak właśnie przedstawia sprawę. Proste! Chcesz - to masz. No właśnie - chciałbyś! My także byśmy tak chcieli! Gdyby wystarczyły same dobre chęci, po naszej planecie przechadzaliby się sami ludzie sukcesu.

Widujesz ich wielu? My też nie, bo tak naprawdę potrzebujesz czegoś więcej. Dobre chęci są jak benzyna w samochodzie na gaz. Pozwolą Ci tylko wystartować. Dlatego uczciwi specjaliści przedstawią Ci taki schemat:

CEL + DECYZJA + HARÓWKA = SUKCES

Aby nieco uprzyjemnić sprawę, część ze specjalistów przedstawia ten schemat, zamieniając słowo HARÓWKA na słowo DZIAŁANIE. Zabieg ten skuteczny jest tylko raz. W trakcie wprowadzania schematu w życie przekonasz się bowiem, że słowo DZIAŁANIE zawiera w sobie po prostu CIEŻKĄ HARÓWKĘ, i zrezygnujesz. Jedyne co może utrzymać Cię na drodze, to stałe źródło zasilania. Ty nie potrzebujesz benzyny na start, a napędu atomowego na całą swoją drogę!

Problem z sukcesem polega nie na tym, że ludzie nie wchodzą na jego ścieżkę, ale że z niej wcześniej czy później schodzą. Okazuje się bowiem, że zasada "wystarczy chcieć" nie wystarcza w starciu ze znacznie potężniejszymi siłami wpływającymi na ośrodki decyzyjne człowieka. Nazywamy to pułapką woli.

Jak zwiększyć swoją siłę do osiągania sukcesu? Z pomocą przychodzi doświadczenie wielu ludzi sukcesu oraz eksperymenty naukowe, które udowadniają, że wprowadzanie zmian i osiąganie sukcesu jest UMIEJĘTNOŚCIĄ. Może ją posiąść każdy z nas.

Z audiobooka "Prawdziwe mechanizmy osobistego sukcesu" dowiesz się:

  • Na czym polega i jak wygląda struktura "pułapki woli"
  • Jak pozbyć się mechanizmów "pułapki woli", które już funkcjonują w twoim życiu i sabotują twoje działania
  • Jak wygląda właściwa, a więc zgodna z rzeczywistym doświadczeniem, formuła osiągania sukcesów
  • Jak w kilku prostych krokach przejąć kontrolę nad fizycznym otoczeniem tak, by wspierało twoje zamierzenia
  • Co to jest "język mocy", jak zacząć z niego korzystać i rozwijać jego możliwości w każdej sytuacji
  • Jak wychodzić poza barierę strefy dyskomfortu

Ponieważ skupiamy się na umocowaniu Twojego sukcesu w praktyce, cała przedstawiona pula tych konkretnych informacji zostanie poddana ostatecznej weryfikacji. Żeby móc wykorzystywać wszystkie nabyte umiejętności jak najkorzystniej dla siebie i jednocześnie umieć połączyć ich siłę w jeden prosty mechanizm o olbrzymiej mocy, dostaniesz do ręki prawdziwie potężne techniki synergii mocy, czyli:

  • RPG-7, która wskaże konkretne obszary życia warunkujące prawdziwy rozwój. Ponadto pozwoli ci w prosty, prawie podświadomy, nawykowy sposób połączyć całą powyższą wiedzę i wszystkie powyższe techniki w jedną, naturalną postawę, połączenie siły i radości czerpanej z właśnie dokonywanych w sobie zmian, a więc prawdziwą formułę synergii mocy
  • Planowanie zstępujące, dzięki któremu wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenie osiągania sukcesów zachowasz pełne poczucie atrakcyjności kolejnych celów, na każdym etapie zmierzania do ich osiągania

Doczytałeś do końca? To sprawdź ten mocny audiobook!

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: złote myśli
Autor: Fabian Błaszkiewicz
Rok wydania: 2013
EAN: 9788377016992
ID: 445234

Zobacz również

Synergia mocy. Prawdziwe mechanizmy osobistego sukcesu cz. 1
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...