TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prawdziwe uczniostwo (CD mp3)

autor: Ulf Ekman
Życie ucznia Jezusa jest proste, ale niebezpieczne. Jest za darmo, ale kosztuje wszystko.

Jak być prawdziwym liderem lub osobą owocnie posługującą we wspólnocie? Jak w ogóle być uczniem Jezusa we współczesnym świecie? Ulf Ekman w swoim jasnym i pełnym prostoty przekazie porusza tematy kluczowe dla każdego, kto pragnie wiernie kroczyć za Panem i służyć Mu w codzienności.

W konkretny i praktyczny sposób mówi o roli Słowa Bożego i miejscu Ducha Świętego w naszym życiu oraz o byciu narzędziem w rękach Pana.

Opowiada o pięknie i bogactwie Kościoła, o darach duchowych oraz o bliskiej, osobistej więzi z Jezusem – przypominając tym samym, na czym opiera się prawdziwe uczniostwo.

Możesz żyć życiem, które będzie nieustannym obdarowywaniem i błogosławieństwem dla innych – życiem, w którym Jezus będzie prawdziwie uwielbiony, a ty sam pełen głębokiego pokoju i radości.

Ulf Ekman – szwedzki teolog, misjonarz, autor wielu książek, założyciel zielonoświątkowego kościoła Livets Ord (Słowo Życia), któremu przez 30 lat przewodził jako pastor. W 2014 r. wraz z żoną, Birgittą, przeszedł na katolicyzm.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Zacheusz
Autor: Ulf Ekman
Rok wydania: 2016
EAN: 5906874338001
ID: 427025

Zobacz również

Prawdziwe uczniostwo (CD mp3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...