TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Proroctwo i modlitwa

Ojciec Raniero, dzięki dogłębnej znajomości Pisma Świętego i wielkiemu otwarciu na działanie i mądrość Ducha Świętego, staje się Jego niezwykłym pomocnikiem w prowadzeniu nas po drogach zmierzających do odkrycia najistotniejszych i najgłębszych wymiarów prawdziwie chrześcijańskiego życia, duchowości i praktyki.

Duch prorocki od samego początku przenika przepowiadanie Kościoła i zawsze towarzyszy głoszeniu Chrystusa jako Pana i Zbawiciela - zbawienia, które dokonuje się w Nim tu i teraz. Dlatego właśnie jest on świadectwem o Jezusie złożonym wobec świata i człowieka każdego czasu i miejsca, stając się darem i powołaniem każdego wierzącego.

Podstawowym elementem, który otwiera ducha ludzkiego na ducha proroctwa, jest modlitwa. To Jezus jest naszym mistrzem modlitwy. On sam uczy nas modlitwy, która staje się życiem w całości oddanym Ojcu, życiem przenikniętym mocą Ducha Świętego, zanurzonym w kontemplacyjnej adoracji niewysłowionej tajemnicy Boga, odnajdowanego i wciąż coraz bardziej upragnionego.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: o. Raniero Cantalamessa OFMCap
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 95
Wymiar [mm]: 110x120
EAN: 9788362927302
ISBN: 9788362927302
ID: 199999

Zobacz również

Proroctwo i modlitwa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...