TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Proroctwo o Antychryście

Kim jest owa tajemnicza postać zapowiedziana w biblijnej księdze Apokalipsy? Czy żyjemy już w czasach Antychrysta, czy to w naszym pokoleniu narodzi się osoba, którą można by tak nazwać?

Ojciec Livio Fanzaga prowadzi nas od sensacyjnych wyobrażeń ku biblijnej prawdzie zgodnej z nauczaniem Kościoła.

Aby przybliżyć rozumienie postaci Antychrysta, sięga do objawień mistyków i świętych, korzysta z nauczania papieży, a także ze współczesnych objawień maryjnych, w których Antychryst często jest wzmiankowany.

Wedle nich Chrystus i Jego Matka przygotowują ludzkość na ostateczną bitwę z Ojcem Kłamstwa. I choć jej wynik ostatecznie został przypieczętowany przez śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, Smok apokaliptyczny z nienawiści do Boga i tego, co zostało przez Niego stworzone, czyni nieustanne starania, aby zniszczyć ludzkość, prowadząc ją do samozagłady.

Ostanie wieki - pełne wojen, zbrodniczych ideologii i prześladowań Kościoła - wyraźnie pokazują, że czas ostatecznego starcia już się zaczął i trwać będzie aż do powtórnego przyjścia Chrystusa.

Celem tej książki jest pobudzenie wierzących do większej ufności w zwycięstwo Jezusa Chrystusa, do dostrzegania znaków czasu i odczytywania ich w świetle wiary oraz odważnego demaskowania działań tych ludzi, którzy stają się mniej lub bardziej świadomymi narzędziami w rękach Antychrysta, który poprzez swoich reprezentantów próbuje zniszczyć dzieło Boże.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: o. Livio Fanzaga
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788363621353
ISBN: 978-83-63621-35-3
ID: 269513

Zobacz również

Proroctwo o Antychryście
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...