BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Prorokini Anna

Ocena:
(1 opinii)

Życie Anny nie zawsze było sielanką. Pewnego dnia umiera jej najstarsza córka, potem mąż zostawia ją z gromadką dzieci. Samotna wdowa pośrodku znojów codziennego życia powoli uczy się pokory i zaufania Bogu.

Kiedy dzieci stają się samodzielne, Anna przekazuje im cały swój majątek i przenosi się do Jerozolimy. Tam postanawia do końca wypełnić Boży plan - odtąd chce wieść życie mniszki przy świątyni i tak oczekiwać na przyjście zapowiadanego Mesjasza.

Obdarzona niezwykłymi zdolnościami chętnie służy mądrą radą małym i wielkim, za co jest powszechnie poważana i zyskuje sobie miano prorokini. Na jej oczach dochodzi do burzliwego przejęcia władzy przez Heroda. Czy sędziwa Anna doczeka spotkania z Mesjaszem? Czy Go rozpozna? I co się potem wydarzy?

"Prorokini Anna" to opowieść o tym, jak niezwykle Bóg może pokierować losami człowieka. To, jakich ludzi wybiera, aby dawali o Nim świadectwo i jakie doświadczenia im przeznacza, pozostaje Jego nieprzeniknioną tajemnicą.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Jest tak mało publikacji na temat prorokini Anny, że ta książka to pierwsza która mi wogóle jakoś przyblizyła jej postać. Kobiety, która po śmierci męża,postanawia nie wychodzić więcej za mąż kieruje z powodzeniem pozostawionym przez męża majątkiem, wychowuje trójkę dzieci, a kiedy już są samodzielne zostawia wszystko by słuzyc tylko Bogu w świątyni, bardzo ciekawa ksiązka polecam

autor opinii: FicekM

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: s. Jadwiga Stabińska OSBap
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 136x210
EAN: 9788377670002
ISBN: 9788377670002
ID: 239791

Zobacz również

Prorokini Anna
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...