TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prosto z serca

Są firmy, których logo znane jest prawie na całym świecie. Wydają miliony dolarów, aby uczynić swoje znaki rozpoznawalnymi. Dbają o nie. Dopracowują. Dążą do doskonałości.

Czy wiesz, że jako chrześcijanie my również mamy taki “znak rozpoznawczy”?

Czy tego chcesz czy nie, każdą decyzją i każdym czynem budujesz swoją własną markę chrześcijanina. Jak o nią dbasz? Jak wygląda Twoja codzienność? Po czym można Cię rozpoznać? Pomyśl - czy nie byłoby wspaniale, gdyby inni, patrząc na Ciebie, od razu mówili: “Wow, to jest prawdziwy chrześcijanin!”.Audiobook ks. Piotra Pawlukiewicza „Prosto z serca” pomaga tym, którzy chcą rozwijać się i kształtować swój charakter w oparciu o sprawdzony autorytet, poprzez budowanie wielkości w rzeczach małych oraz praktykowanie w codzienności jednej z najważniejszych wartości człowieka - miłosierdzia.

Z tego audiobooka dowiesz się, jak codziennie dążyć do świętości, czyli jak "małymi" krokami dostać się do Nieba, a tu, na ziemi, być świadectwem dla innych.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby:

  • Rozwijać się i kształtować swój charakter....
  • Posłuchać zbioru historii o „małych” rzeczach, które budują prawdziwą wielkość...
  • Dowiedzieć się, jak w codzienności praktykować miłosierdzie - jedną z najważniejszych (i wciąż niedocenionych) wartości tego świata...

...to są treści dla Ciebie.

Wszystkie zawarte tu historie i anegdoty ks. Piotra Pawlukiewicza zachęcają, aby budować na tym, co najbardziej wartościowe, czyli prosto z serca.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz
Rok wydania: 2016
EAN: 9788364855726
ID: 369418

Zobacz również

Prosto z serca
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...