TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prosto z serca

Ocena:
(4 opinii)

Są firmy, których logo znane jest prawie na całym świecie. Wydają miliony dolarów, aby uczynić swoje znaki rozpoznawalnymi. Dbają o nie. Dopracowują. Dążą do doskonałości.

Czy wiesz, że jako chrześcijanie my również mamy taki “znak rozpoznawczy”?

Czy tego chcesz czy nie, każdą decyzją i każdym czynem budujesz swoją własną markę chrześcijanina. Jak o nią dbasz? Jak wygląda Twoja codzienność? Po czym można Cię rozpoznać? Pomyśl - czy nie byłoby wspaniale, gdyby inni, patrząc na Ciebie, od razu mówili: “Wow, to jest prawdziwy chrześcijanin!”.Audiobook ks. Piotra Pawlukiewicza „Prosto z serca” pomaga tym, którzy chcą rozwijać się i kształtować swój charakter w oparciu o sprawdzony autorytet, poprzez budowanie wielkości w rzeczach małych oraz praktykowanie w codzienności jednej z najważniejszych wartości człowieka - miłosierdzia.

Z tego audiobooka dowiesz się, jak codziennie dążyć do świętości, czyli jak "małymi" krokami dostać się do Nieba, a tu, na ziemi, być świadectwem dla innych.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby:

  • Rozwijać się i kształtować swój charakter....
  • Posłuchać zbioru historii o „małych” rzeczach, które budują prawdziwą wielkość...
  • Dowiedzieć się, jak w codzienności praktykować miłosierdzie - jedną z najważniejszych (i wciąż niedocenionych) wartości tego świata...

...to są treści dla Ciebie.

Wszystkie zawarte tu historie i anegdoty ks. Piotra Pawlukiewicza zachęcają, aby budować na tym, co najbardziej wartościowe, czyli prosto z serca.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Piękny jest ten świat!

Dzięki tej płycie zbliżyłem się do Boga. Stawiając Jezusa na 1. miejscu wszystko nabrało sensu. Życie jest piękne. Pan jest wielki. A my jesteśmy tylko ludźmi.

Ponad to chciałbym pochwalić klub książki Tolle. Robicie wiele dobrego. I serdeczne Bóg zapłać Wam!

autor opinii: Michał Gliszczyński

Lubię słuchać ks. Piotra Pawlukiewicza , który mówi o rzeczach trudnych w sposób przystępny dla kogoś kto nie studiował teologii. Przekaz ks Pawlukiewicza zaciekawia i pobudza do samodzielnych prób poznawania i medytacji Słowa Bożego.
Przykłady jak stosować zasady Ewangelii w naszym życiu, co to znaczy być prawdziwym chrześcijaninem i czasem sympatyczny dowcipny sposób przekazu sprawia , że często sięgam po książki Pawlukiewicza lub najlepiej po CD z ks. Pawlukiewiczem.

autor opinii: Małgorzata Szyszko

Bardzo dobre.Ksiądz Pawlukiewicz trafia w serce.Nie pozostaje się obojętnym po wysłuchaniu chce się zmienić!

autor opinii: Julita Bożek

Ks. Pawlukiewicz Prosto z serca

Bardzo sprawnie i szybko wysłany oraz dostarczony towar. Bezproblemowo i sympatyczny kontakt. Miła karteczka z komentarzem przy płycie :-)

autor opinii: Anna Orłowska

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz
Rok wydania: 2016
EAN: 9788364855726
ID: 369418

Zobacz również

Prosto z serca
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...