TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przebudzenie, czyli prawdziwe oblicze Weroniki

Powieść przenosi czytelnika do starożytnej Jerozolimy i wraz z jej bohaterką Weroniką pozwala przeżyć wiele ciekawych przygód i doświadczyć czegoś nowego i niezwykłego.

Weronika to współczesna nastolatka. Ma swoje plany i marzenia, kłóci się z mamą, podkochuje w chłopaku z sąsiedztwa, buntuje.

Ciężko chora, budzi się w Jerozolimie dzień przed ostatnią wieczerzą. Robiąc wszystko, by nie dopuścić do ukrzyżowania Chrystusa, gdyż uważa, że oddanie za kogoś życia nie ma sensu, powoli odkrywa Prawdę... i bardziej poznaje samą siebie.

Treść książki trzyma w napięciu, wzrusza, chwilami śmieszy, a przy tym dotyka problemu wiary młodej dziewczyny.

Claudia Cangilla McAdam pisze książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na jej życie religijne ogromny wpływ wywarły studia w Denver Catholic Biblical School, studiowała też na Wydziale Teologicznym w Augustine Insitute w Denver. W ciągu trzydziestu lat opublikowała swoje prace w dziesiątkach czasopism i wydała kilkanaście książek, zdobywając liczne nagrody. Często spotyka się z młodzieżą szkolną, prezentując książki i mówiąc o warsztacie pisarskim. Mieszka w stanie Kolorado. Lubi spędzać czas z rodziną, obserwując życie codzienne.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Claudia Cangilla McAdam
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374249010
ISBN: 978-83-7424-901-0
ID: 224612

Zobacz również

Przebudzenie, czyli prawdziwe oblicze Weroniki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...