TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przed sklepem jubilera (+ DVD)

Ocena:
(1 opinii)

Oddajemy do Państwa rąk zupełnie wyjątkową, specjalną edycję "Uczty Duchowej", serii cieszącej się ogromną popularnością wśród czytelników. Bogato ilustrowany i pięknie wydany album poświęcamy tym razem niezwykłemu utworowi Karola Wojtyły pt. "Przed sklepem jubilera".

To utwór dobitnie podkreślający niezwykłą wagę sakramentu małżeństwa w życiu każdego chrześcijanina. Został on oparty na historii dwóch rodzin reprezentowanych przez dwa pokolenia. Miejscem ich spotkań jest ciągle ten sam tytułowy sklep prowadzony przez tego samego Jubilera. Młodzi pytają o przyszłość, która przed nimi, a starsi patrzą w przeszłość i zastanawiają się, co w nich zostało z pierwszego zakochania, a co zagubili gdzieś po drodze.

Do książki dołączamy głośny film Michaela Andersona zrealizowany na podstawie dramatu Wojtyły z udziałem plejady światowych gwiazd, w tym między innymi Burta Lancastera jako Jubilera oraz Daniela Olbrychskiego w roli ks. Adama.

Szczególnie polecamy jako dar dla narzeczonych, nowożeńców oraz par obchodzących jubileusze małżeńskie. Patronat medialny nad kolekcją "Duchowa uczta" sprawują: tygodnik "Niedziela", radio Plus oraz Opoka.org.pl.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Piekne wydanie z dolaczonym DVD. Wspanialy present slubny!

autor opinii: Aga

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: Karol Wojtyła
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 64
Wymiar [mm]: 190x295
EAN: 9788375692310
ISBN: 9788375692310
ID: 195938

Zobacz również

Przed sklepem jubilera (+ DVD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...