TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przewodnik po Biblii

Ocena:
(2 opinii)

Przewodnik po Biblii wprowadza w świat i teologię Pisma Świętego. Nie ogranicza się do środowiska biblijnego - historii, archeologii, geografii, ale wprowadza też w treść religijną Księgi, w zagadnienia teologiczne. Cenne ekskursy wyjaśniają trudniejsze teksty lub problemy danej księgi. Książka zawiera 437 ilustracji (większość kolorowych), liczne mapy i tablice włączone w służbę interpretacji tekstu: flora i fauna biblijna, miejscowości, wykopaliska archeologiczne.

Dzieło zostało napisane przez 32 uczonych (...), wybitnych specjalistów różnych dziedzin biblijnych. Zwraca uwagę wysoka jakość ilustracji historycznych, geograficznych i archeologicznych oraz głęboka inspiracja chrześcijańska.

Przewodnik ma kilkadziesiąt wydań i tłumaczeń na kilkanaście języków. Jest książką dla wszystkich, głównie dla tych, którzy powołani są do wprowadzania innych w lekturę Biblii.

ks. prof. dr hab. Józef Kudasiewicz (KUL)

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Przewodnik

Jest to super opracowanie, które pozwala na zrozumienie każdej epoki w PŚ oraz zobrazowanie i utworzenie mapy myślowej, która pozwoli nam jeszcze lepiej zagłębić się w Słowie Bożym. Polecam ją wszystkim bez wyjątku.

autor opinii: Krzysztof Slowikowski

Opinia o Przewodniku po Biblii.

Zawiera dużo merytorycznych treści oraz historycznego tła, które pozwalają lepiej zrozumieć treść ksiąg. Jest dużo pieknych zdjęć, obrazów oraz wykresów.

autor opinii: Zibi

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Vocatio
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 680
Wymiar [mm]: 160x225
EAN: 9788374921435
ISBN: 9788374921435
ID: 182561

Zobacz również

Książka wyróżniona Przewodnik po Biblii
85.00 zł
68.33 zł
Oszczędzasz 16.67 zł (20%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...