TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przygody Jonatana (+ CD)

Ocena:
(2 opinii)

Przygoda, sensacja, dramat, komedia, edukacja w jednej książce i cenie. Dotychczas przełożona na ponad 50 języków i opublikowana w tyluż krajach świata, budzi zainteresowanie zarówno dzieci, jak i dorosłych. Uhonorowana nagrodami na kilku kontynentach. Zawiera polską i angielską wersję audio na płycie CD w formacie mp3.

Jonatan mieszka w małym portowym miasteczku pomagając w sklepiku swoich rodziców. Popołudniami rodzice pozwalają mu wypływać samotnie małą żaglówką na zatokę. Pewnego razu zrywa się gwałtowny sztorm, który porywa łódkę Jonatana w nieznane. Po wielu dniach dryfowania, ocean wyrzuca pokiereszowany jacht chłopca na brzeg dziwnej wyspy o nazwie Korrumpo. Jonatan spotka tu wiele osobliwych postaci, od których dowie się o dziwnych zwyczajach panujących na tej egzotycznej wyspie.

Każda rozmowa, każde spotkanie i każdy rozdział, będą zbliżały go do poznania prawdy o istocie wolności osobistej. Dostrzeże też powab płci pięknej. Zobaczy rzeczywistość pozbawioną zasłony, utkanej z pozorów i powierzchownych, tradycyjnych przesądów. Pozna prawdę o życiu, toczącym się na tej odległej, zamorskiej wyspie. Czy tylko zamorskiej i odległej?... Przekonaj się sam!

Bez wątpienia przedstawia w bardzo prosty i przystępny sposób fundamentalne, życiowe zasady. Pełna wyobraźni, niesłychanie pożyteczna książka.

Milton Friedman – laureat Nagrody Nobla

Powinno się przesłać 560 egz. tej książki na adres Sejmu i Senatu RP! Książkę należałoby też nakazać zakupić Ministerstwu Szkolnictwa i rozdać darmo wszystkim uczniom szkół gimnazjalnych i średnich, może po przeczytaniu zmieniać zechcą własny kraj, miast uciekać za granicę. A Ty czytelniku nie czytaj głupot na okładce tylko zabieraj się do czytania, bo jutro musisz przekazać książkę najbliższej osobie! P.S. Mądrzejszej opowieści dawno nie czytałem!

Tadeusz Drozda – satyryk, publicysta, postać TV

Czytaj wywiad z Kenem Schoollandem specjalnie dla Tolle.pl.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

To prawda

Jest świetna, ale czytać nie trzeba, bo jest audiobook ;)

autor opinii: Piotr Kowalczyk

Tego nie wolno nie przeczytać

Przy tej książce widać jak niedoskonała jest nasza skala ocen, bo jest to pozycja zasługująca na celujący :-)

Drodzy Klienci! Czytajcie to swoim dzieciom, czytajcie to sami. To wprawdzie nie Biblia, ale ta książka może zmieniać oblicze naszej rzeczywistości, otwiera bowiem oczy na prawdę. I to jest fakt, a nie pobożne życzenie!

autor opinii: Paweł Pomianek

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Aspekt
Autor: Ken Schoolland
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788392269717
ISBN: 9788392269717
ID: 50890

Zobacz również

Przygody Jonatana (+ CD)
39.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...