TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ręce Marty i serce Marii

Ocena:
(1 opinii)

Nikołaj Gumilow, poeta i twórca poetyckiego prądu w Rosji na przełomie XIX i XX wieku, zwanego akmeizmem, jest autorem powiedzenia: "Wielka dama Teologia". Ale teologia nie tylko jest "wielką damą", ale także jest sztuką życia. Teksty zebrane w tej książce są tego ilustracją i dowodem. Niemal wszystkie powstały na zamówienie i potrzeby życia, stąd wiele cytatów, przykładów i powtórzeń. Dzięki temu każdy może znaleźć w niej coś dla siebie – dla swojego życia.(Ks. Roman E. Rogowski)

"Mieć ręce Marty i serce Marii" – ręce pełne aktywności i praktycznej dobroci, ręce stwarzające wspólnotę i budujące dom – i serce rozmodlone i miłujące, by z całej ziemi, z całego świata tworzyć Betanię, "Dom Ubogiego".

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

W poszukiwaniu harmonii

Książka Romana Rogowskiego to pozycja pełna biblijnych cytatów oraz oryginalnych refleksji dotyczących m.in. modlitwy, miłości, wiary, czy rodziny. Jest także niesamowitą ucztą intelektualną. Literackie oraz filmowe odniesienia poszerzają perspektywę intelektualnych przemyśleń, a słowa brazylijskiego biskupa Dom Helder Camary, by " mieć ręce Marty oraz serce Marii" skłaniają do własnych poszukiwań oraz refleksji dotyczących równowagi między aktywizmem oraz kontemplacją na co dzień.

autor opinii: Barbara Magdalena Kyrc

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: ks. Roman E. Rogowski
Ilość stron: 248
Wymiar [mm]: 110x180
EAN: 9788372568984
ISBN: 9788372568984
ID: 130735

Zobacz również

Ręce Marty i serce Marii
18.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...