TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Reiki. Demoniczne leczenie

Spotkałem się z osobami, uprawiającymi reiki, a także z pacjentami, którzy z niego korzystali. Spotkałem też lekarza, który kiedyś stanął wobec ogromnej tragedii - choroby w rodzinie. Był bezsilny wobec tego przypadku, a dodatkowo emocjonalnie mocno związany z chorą osobą. Zaczął szukać.

Wszedł w reiki, a następnie w kolejne wtajemniczenia. ,,Skutecznie leczył . Zdrowie - co prawda - wracało, ale potem zaczynały się problemy natury duchowej. Nagle zaczynało szwankować małżeństwo. Potem okazało się, że osoba wierząca, która była na Mszy Świętej, nie potrafi iść do spowiedzi.

W końcu ten człowiek łapie się na tym, że ma problem z uczynieniem znaku krzyża. Pozornie jest to ze sobą niezwiązane.

ks. Janusz Czenczek, egzorcysta i koordynator egzorcystów w Polsce

Zjawisko leczenia, jakie występuje w przypadku reiki, bywa nazywane okultystycznym cudem. Polega on na tym, że po uzdrowieniu jednego chorego miejsca dolegliwość pojawia się w innym (często bywa groźniejsza niż pierwotna choroba). Z czasem terapia reiki zaczyna negatywnie wpływać na psychikę (występują np. niepokój, lęk, depresja, myśli samobójcze). Mają miejsce też konsekwencje duchowe (natarczywe myśli bluźniercze, zaniedbanie modlitwy, niechęć do Kościoła).

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Monumen
Autor:
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 116
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788366133280
ISBN: 9788366133280
ID: 437028

Zobacz również

Reiki. Demoniczne leczenie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...