TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Religia masońska

Masonerię zawsze otaczała aura tajemniczości, niedomówień i kontrowersji. Kim są masoni? Na czym opiera się ich wizja świata? Jakie są ich relacje z Kościołem? Czy oddziałują na politykę, kulturę, społeczeństwo?

Autor niniejszej publikacji odpowiada na te pytania w sposób rzeczowy, powołując się na bogatą dokumentację historyczną.

O tym, jak duże zainteresowanie wzbudza u nas wolnomularstwo, świadczy żywy oddźwięk, z jakim spotkała się prezentowana w Muzeum Narodowym w Warszawie wystawa „Masoneria. Pro publico bono”. Książka "Religia masońska" stanowi jej znakomite uzupełnienie.

Ks. prof. Andrzej Zwoliński – wybitny teolog, socjolog i sektolog, od lat zajmuje się współczesnymi zjawiskami społecznymi. Kierownik Katedry Katolickiej Nauki Społecznej w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

Autor ponad stu dzieł z zakresu m.in. teologii, socjologii, sektologii, historii idei, katolickiej nauki społecznej, etyki życia gospodarczego, manipulacji społecznych i religioznawstwa oraz popularyzator nauczania społecznego Kościoła katolickiego.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: ks. Andrzej Zwoliński
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 445
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788375959048
ISBN: 978-83-7595-904-8
ID: 314583

Zobacz również

Religia masońska
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...