TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rewolucja i Kontrrewolucja

Ocena:
(4 opinii)

Ta książka to mistrzowskie dzieło Plinia Correi de Oliveira, jednego z największych myślicieli katolickich XX wieku. Rewolucja i kontrrewolucja stanowi analizę procesu niszczenia cywilizacji chrześcijańskiej, rozpoczętego u schyłku średniowiecza i kontynuowanego przez pseudo-reformację, krwawą rewolucję francuską, ateistyczny komunizm, a wreszcie przez współczesną rewolucję obyczajową.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Rewolucja i Kontrrewolucja

Książka trafiła do mnie w idealnym stanie (opakowanie uchroniły książkę od wszelkich uszkodzeń możliwych w trakcie transportu) oraz czas realizacji zamówienia był zadowalający.

autor opinii: Marcin Bogucki

Opinia krytyczna

Pragnę zwrócić uwagę, iż sama książka pod tytułem ,, Rewolucja i Kontrrewolucja" jest bardzo na czasie i bardzo potrzebna, zawiera wiele pożytecznych treści pouczających - jak powinien zachowywać sie i postępować - człowiek, który zwie się katolikiem. Zawiera również pisarski mankament - czyli niepotrzebne powtarzanie tej samej treści. Dotyczy to podawania haseł i opisu haseł oraz ponawianie tej samej tręści jako odpowiedzi na wymienione hasło.
Dobrym by było przy wznowieniu tej edycji książkowej - pominąć zbędnie powtarzające się treści - bo one nic nie wnoszą - tylko wydłużają treść bezużytecznie. To tyle co do mojej uwagi na temat zakupionej książki o powyższym tytule. POZDRAWIAM.

autor opinii: Aleksandra Jankowska

Same słuszne diagnozy i inspirujące wskazówki dla katolika

Autor w przystępny, uporządkowany i skuteczny sposób przedstawia wytyczne dla katolika: kim ma być i jak służyć Świętemu Kościołowi oraz dokonuje przeglądu zagrożeń dla Kościoła na przestrzeni dziejów. Ukazuje schemat działań rewolucyjnych, po czym wskazuje, jak ma postępować katolicki kontrrewolucjonista, aby zapobiegać lub zwalczać już istniejące spustoszenia, dokonywane przez poszczególne rewolucje.

autor opinii: Sarmata

Polecam najgoręcej.

Książka dla każdego myślącego samodzielnie człowieka, kochającego porządek miłośnika surowej, antyegalitarnej, hierarchicznej, sakralnej cywilizacji chrześcijańskiej.

autor opinii: PK

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: SKCh im. Ks. Piotra Skargi
Autor: Plinio Correa de Oliveira
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 182
EAN: 9788388739248
ISBN: 978-83-88739-24-8
ID: 445080

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Rewolucja i Kontrrewolucja Rewolucja i Kontrrewolucja
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...