TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rób to co kochasz. 5 kroków jak wejść na drogę życia pasją

Ocena:
(3 opinii)
Napisałem książkę o życiu pasją, która, jak sądziłem, przyda się przede wszystkim młodym ludziom spotykanym przeze mnie na koncertach i spotkaniach RTCK. Tymczasem setki wiadomości, które otrzymuję cały czas od dnia wydania książki są zarówno od nastolatków, jak i 30, 40, a nawet 50 latków, poruszonych tym, co napisałem i zachęconych do zmiany. Zdecydowałem się więc nagrać audiobooka, aby jeszcze bardziej ułatwić zapoznanie się z treścią książki (zwłaszcza podczas jazdy samochodem, sam wiele słucham w trasie), a przy okazji sprawić Wam trochę radości w trakcie słuchania, które, obiecuję – zaskoczy Was w wielu momentach.

Arkadio

Dziś, dwa lata od startu idei „Rób to co kochasz” akcja wchodzi w swój II etap.

Wielu czytelników książki Arkadio zdążyło zmierzyć się z tematem, na swoim własnym życiu sprawdzić ideę „RTCK” i dojrzeć do tego, aby tą opowieścią, często niezwykłą i zaskakującą, podzielić się z innymi.

Tytułem II etapu akcji jest zdanie, które kończy opowieść każdego z bohaterów „a wszystko zaczęło się od...”. Kilka historii udało się opowiedzieć w krótkich etiudach filmowych.

Prawdziwi ludzie opowiedzieli o swoich prawdziwych historiach. O zmianach, które wywróciły ich życie do góry nogami... zaskakująco stawiając ich wreszcie we właściwej pozycji.

W odpowiedzi na pytania i prośby uczestników akcji do książki powstał audiobook, który przygotował sam autor, dodając do niego rzeczywiste wypowiedzi gości akcji i swoje własne utwory z trzech płyt.

Zamiast tradycyjnego odczytania książki mamy więc słuchowisko, które swoją dynamiką i akcją wyposaża książkę o dodatkową wartość.

A dla tych, którzy często podróżują samochodem, i nie tylko, roli audiobooka nie sposób przecenić.

To świetna książka dla ludzi, którzy zadają sobie pytania: kim jestem, kim będę, w czym jestem dobry, czy mam jakiś talent, jak nie być przeciętnym? Szukanie własnej ścieżki nie jest łatwe, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Arkadio nie miał łatwo w życiu, ale jest żywym przykładem, że warto robić wszystko, żeby robić to, co się kocha! A więc alleluja i do przodu!

Dorota Wellman,
dziennikarka TVN o książce "Rób to co kochasz"

Jeśli chcesz jasnych, prostych (choć nie łatwych!) wskazówek, jak wejść na drogę życia pasją, zapraszam Cię do posłuchania audiobooka „Rób to, co kochasz”, na którym:

  • znajdziesz praktyczne porady i wskazówki, jak wejść na drogę życia pasją,
  • usłyszysz o 5 krokach do życia opartego na Twoich silnych stronach,
  • poznasz historię mojego życia i zmiany, która przyniosła ogromne, dobre owoce,
  • znajdziesz oryginalne utwory i ścieżki dźwiękowe z kilku moich płyt,
  • posłuchasz rzeczywistych wypowiedzi gości specjalnych, z którymi działałem przy ogólnopolskiej akcji „Rób to, co kochasz”,
  • usłyszysz, jak po raz kolejny realizuję jedną z moich największych pasji – czyli gadanie do ludzi, bo czytam moją książkę osobiście:)

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Rób to co kochasz i zmieniań świat wokół siebie

Motywująca książka. Cytując słowa Papieża Franciszka podczas ŚDM: "jeśli nie dacie się zamknąć w lęku albo otumanić potrzebą wygody, „myląc szczęście z kanapą”, możecie go zmieniać, burzyć mury, budować mosty, napełniać miłością, żyć w pełni, zostawić ślad, przybliżać panowanie Boga." Wstać z kanapy, szukać swoich pasji i żyć nimi.

autor opinii: Danuta Sz.

Rewelacja!

Audiobook zakupiłam dla córki na prezent.Przy okazji sama posłuchałam i to nie jeden raz ale kilka razy.Cóż mogę powiedzieć.Wspaniałe świadectwo człowieka,który opowiada jak żyć z pasją,jak wejść na tę drogę.Wierzę,że każdy kto posłucha audiobooka lub przeczyta książkę zacznie zmieniać swoje życie.

Książkę tę kupiłam 13 sto latkowi ,chrześniakowi na Boże Narodzenie, gdy zaczął słuchać nie wierzył że tak może mówić kościół do młodych, oraz od zera do bohatera jest dla niego zdziwieniem ale słucha.

autor opinii: Alina Brodzinska

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: Arkadiusz Zbozień
Rok wydania: 2015
EAN: 9788364855344
ID: 328246

Zobacz również

Rób to co kochasz. 5 kroków jak wejść na drogę życia pasją
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...