TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Różaniec dla matek w trudnej i zagrożonej ciąży

Niezwykle ciężki, pełen lęku i zwątpienia czas zagrożonej ciąży warto przeżyć razem z Maryją. Przekonuje o tym mama dwójki przedwcześnie urodzonych chłopców, która walcząc w szpitalu o życie swego kolejnego dziecka odkryła ogromną siłę i otuchę płynącą od Matki Najświętszej.

To przecież najbardziej wyrozumiała ze wszystkich mam, bo kto lepiej zrozumie niepokój, niepewność, a nierzadko przerażenie związane z oczekiwaniem na narodziny dziecka?

Ta książka to nic innego, jak spisywane w szpitalnym łóżku osobiste rozważania różańcowe. Jak nieśmiałe słońce zza chmur, przebija przez nie nadzieja znaleziona w słowach „Łaskiś pełna, Pan z Tobą, błogosławiony jest owoc żywota Twojego”.

Autorka dzieląc się historią swego trudnego macierzyństwa, zaprasza czytelnika do wspólnej modlitwy. To z pewnością przynosi ukojenie i pozwala spojrzeć na rzeczywistość z innej perspektywy, ale przede wszystkim - jest w stanie zdziałać cuda.

Emilia Litwinko – absolwentka Politechniki Gdańskiej, żona kochającego męża, mama dwóch synków. Nieustannie jest zachwycona miłością – tą mniejszą, ludzką, i tą Największą, Jedyną i Wieczną – oraz zafascynowana macierzyństwem i możliwościami, jakie ono ze sobą niesie.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Emilia Litwinko
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788374828758
ISBN: 9788374828758
ID: 404050

Zobacz również

Różaniec dla matek w trudnej i zagrożonej ciąży
9.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...