TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Różaniec oczyszczeniem duszy, ciała i umysłu

Kathleen Beckman jest główną liderką Oddziału Magnificat w Orange County w stanie Kalifornia i autorką książek o życiu duchowym. Chętnie zapraszana, aby dzielić się swoim doświadczeniem na różnego rodzaju rekolekcjach, konferencjach na tematy związane z modlitwą, życiem rodzinnym, szeroko pojętym uzdrowieniem.

Wychowana w katolickiej wierze, ma za sobą 10-letni okres odejścia od Boga, który zbiegł się z wielkim sukcesem finansowym. Po wielu turbulencjach rodzinnych, kiedy jej życie legło w gruzach, odnalazła Boga przez codzienną Eucharystię i adorację Najświętszego Sakramentu. Prywatnie zamężna od 35 lat, matka dwóch dorosłych synów, pracująca razem z mężem we własnym biznesie. W katolickim radiu EWTN przekazuje swą wiedzę na temat uzdrowienia i uświęcenia przez Eucharystię oraz na temat czystości, adoracji i modlitwy.

Kathleen Beckman w swej książce przedstawia refleksje dotyczące bardzo głębokiego kultu maryjnego. Książka ta powstała, aby uciekać się do Maryi, najczystszej z dziewic, modląc się o zwycięstwo nad ludzką słabością. Wierzę, że te rozważania będą źródłem wielu uzdrowień ze względu na potrzebę takiej modlitwy i aktualność problemu, z którym mierzy się wielu ludzi. Mam nadzieję, że dotrze ona wszędzie tam, gdzie będzie potrzebna.

Biskup Dominic M. Luong
Modlitwa do naszej Przenajświętszej Matki w czasach tak wielkiego kuszenia, może być pogłębiona dzięki refleksjom zawartym w książce Kathleen Beckman. Patrząc na skalę problemu, jakim jest trwanie w grzechu nieczystości w naszym społeczeństwie, uważam, że rozważania te są niezwykle potrzebne.

O. Stephen Doktorczyk JCL
Papieski Uniwersytet Gregoriański, Rzym

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Kathleen Beckman
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 146
Wymiar [mm]: 110x160
EAN: 9788372569646
ISBN: 9788372569646
ID: 370218

Zobacz również

Różaniec oczyszczeniem duszy, ciała i umysłu
8.91 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...