TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Różaniec. Twoja broń w walce duchowej

Odkryj niesamowitą moc modlitwy różańcowej!
Różaniec. Twoja broń w walce duchowej to opowieść o wielkiej miłości Boga do człowieka i toczącej się od stworzenia świata wojnie na śmierć i życie. Książka pełna jest świadectw osób, które doświadczyły ratunku w tej wyjątkowej modlitwie. Autorzy w swych rozważaniach odnoszą się m.in. do dwóch wielkich czcicieli Matki Bożej: Ludwika Marii
Grignion de Montforta i Jana Pawła II.

Książka zawiera kompletny zestaw wskazówek, jak toczyć walkę duchową. Odwołując się do Pisma Świętego, obnaża taktykę, którą Zły stosuje od początków ludzkości aż po dzień dzisiejszy. Pokazuje, że na tej wojnie nie jesteśmy sami, ponieważ wspiera nas cała armia aniołów i świętych. Co więcej, dysponujemy w niej superbronią, jaką jest różaniec.

Od wczesnego dzieciństwa nie rozstaję się z różańcem i sama wiele razy w swoim życiu doświadczałam ogromnej mocy tej modlitwy. Dlatego treści zawarte w tej niezwykle interesującej książce są mi wyjątkowo bliskie. Polecam nie tylko osobom, które odmawiają różaniec, ale przede wszystkim tym, którzy pragną odkryć, jak wielkim skarbem jest ta modlitwa.

Niech Maryja prowadzi nas i nasze rodziny - zjednoczone we wspólnej modlitwie różańcowej
- po drogach tajemnic różańcowych wiodących do Jezusa. W Nim mamy wszystko!
Magdalena Buczek, dziennikarka, założycielka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci
Johnnette S. Benkovic - założycielka i prezes organizacji Women of Grace, producentka programu o takiej samej nazwie w telewizji EWTN, autorka kilku książek.

Thomas K. Sullivan - były żołnierz marynarki wojennej; obecnie zajmuje się katechezą dorosłych; popularny mówca, twórca Różańca Wojownika.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Johnette S. Benkovic, Tomas Sullivan
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 269
Wymiar [mm]: 200x140
EAN: 9788374829526
ISBN: 9788374829526
ID: 437606

Zobacz również

Różaniec. Twoja broń w walce duchowej
35.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...