TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Różaniec ze świętą Siostrą Faustyną

Ocena:
(7 opinii)

Rozmyślania nad tajemnicami różańcowymi, uzupełnione o tajemnice Światła, opracowane w oparciu o teksty Pisma Świętego i "Dzienniczka" św. Siostry Faustyny.

Rozważanie każdej z tajemnic składa się z trzech części. Na początku przywołany jest wyrażający daną tajemnicę fragment Pisma Świętego. Drugą część stanowią rozważania św. Siostry Faustyny. Zakończenie stanowi krótka modlitwa wprowadzająca do medytacji różańcowej.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Wspaniała

Zamówiona książka "Różaniec ze świętą Siostrą Faustyną" jest naprawdę wspaniała. Sprawia, że aż chce się wziąć do ręki różaniec i głębiej przeżywać każdą tajemnicę. Łączę wszystko co pożyteczne i przyjemne: odmawiam różaniec, czytam fragment z Pisma Świętego, a także fragmenty z Dzienniczka s. Faustyny - a to wszystko dzięki tej wspaniałej książce.

autor opinii: Katarzyna Gleba

Warta polecenia!

Bardzo dobra pomoc przy codziennych rozwazaniach tajemnic rozancowych. Sliczna szata graficzna, glebokie i krotkie tresci. Goraco polecam!

autor opinii: Agnieszka Thomas

Bardzo piękna modlitwa

Gdy brak czasu na lekturę Dzienniczka Siostry Faustyny, różaniec ze świętą Siostrą Faustyną jest wspaniałą modlitwą na codzień. Polecam wszystkim, którzy potrzebują dobrej i podnoszącej na duchu modlitwy! Ciesze, ze powstała ta modlitwa i mogę ją mieć, by w sposób pełniejszy odmawiać różaniec.

autor opinii: Elżbieta W.

Polecam!

Bardzo dobra książka. Piękne rozważania, cytaty z dzienniczka św. siostry Faustyny, bardzo pomocna szczególnie tym którzy nie doceniają modlitwy różańcowej

autor opinii: Danuta Kamińska

polecam

Piękne, bardzo mądre rozważania. Lekarstwo dla duszy :)

autor opinii: Marta

Polecam

Dzięki tej książeczce prawdziwie przeżywam modlitwę różańcową. Cytaty z dzienniczka św.Faustyny otwierają oczy na codzienne sprawy. Polecam zwłaszcza tym, dla których różaniec jest tylko odklepaniem paciorków.

autor opinii: Agata Zielińska

Ładna szata graficzna. Fragmenty Pisma Św., rozważania, cytaty z Dzienniczka.. Ogólnie bardzo pomocna książeczka w modlitwie różańcowej.

autor opinii: Paweł Michalec

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 62
Wymiar [mm]: 105x150
EAN: 9788371688843
ISBN: 978-83-7168-884-3
ID: 172665

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Różaniec ze świętą Siostrą Faustyną Różaniec ze świętą Siostrą Faustyną
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...