TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozmowy z Bogiem. Tom II: Wielki Post i Wielkanoc

Ocena:
(9 opinii)

Jest to siedmiotomowa seria książek zawierających rozważania na każdy dzień roku liturgicznego, autorstwa hiszpańskiego księdza F. F. Carvajala. Tłumaczona na wiele języków, osiągała w każdym tłumaczeniu nawet kilkusettysięczne nakłady.

Głębokie, a jednocześnie praktyczne rozważania związane są z czytaniami liturgicznymi na każdy dzień. Wzbogacają je cytaty z pism Ojców Kościoła oraz świętych (także polskich), jak również fragmenty z najnowszych dokumentów Kościoła. "Rozmowy z Bogiem" mogą stanowić doskonałą pomoc zarówno w codziennej modlitwie ludzi świeckich, jak i w modlitwie oraz pracy duszpasterskiej księży.

Każdy z tomów zawiera indeksy tematyczne. Książka drukowana jest na papierze biblijnym o najwyższej jakości, w poręcznym formacie książkowym (11x15,5 cm) i oprawiona w trwałą, plastikową okładkę.

Opinie naszych Klientów (9 opinii)Napisz swoją opinię

Rozmowy z bogiem. tom ii: wielki post i wielkanoc autor: francisco f. carvajal

To jest prawdziwa rozmowa z Bogiem. W skupieniu, w słowach Pisma Świętego, kśiążka pomaga nam zrozumieś, co Bóg chce nam powiedzieć i jaka powinna być nasza odpowiedź, i pokazuje nasza zobowiązania wobec wielkiego miłosierdzia Boga do stworzenia. Jestem bardzo zadowolony z posiadania tej książki. Polecam wszystkim, kto chciałby z Pismem Świętym rozmawiać z Panem Bogiem i wyrazić swą wdzięczność za swoje życie, i za to co otrzymaliśmy od naszego Stwórcy.

autor opinii: E. Ch.

Znakomita książka, proste i głębokie rozważania. polecam z całego serca, na pewno kupię następne tomy!

autor opinii: Małgorzata

Moja ścieżka do Boga

Piękne, przepełnione obecnością Boga rozmowy. Wytyczają ścieżkę, która prowadzi do miejsca, z którego możemy pełniej spojrzeć na Zmartwychwstałego Pana. Dobrze, że czytając rozmowy mogę przez chwilę być przy Nim.

autor opinii: Sebastian Łabiński

Bardzo pomocna

Dla mnie bardzo pomaga w świetle Ewangelii przeżywać Wielki Post i przygotować się do Sakramentu pokuty. Ponadto skłania do refleksji i przemysłeń o wierze i swoim życiu w świetle wiary. Bardzo, bardzo polecam

autor opinii: MARIANNA LESIEWICZ

Suplement do Wielkiego Postu

Niniejsza książka stanowi doskonały suplement do Wielkiego Postu. Pozwala także osobom zabieganym pochylić się codziennie wieczorem nad rozważanymi czytaniami i przy okazji zachwycić się tym jak doskonale są ułożone w czasie Wielkiego Postu, aby przygotować się do Misterium Męki Pańskiej i Zmartwychwstania.

autor opinii: Wojtek Sz.

Rozmowy Z Bogiem

Książki pt,"Rozmowy z Bogiem" to najlepszy spodób na poczatek rozmowy z Bogiem każdego dnia. Doskonałe dla tych, którym trudno zebrać myśli i zapanować nad rozproszeniem podczas modlitwy.
Napisane są prostym przystępnym językiem, rozważamia odnoszą się do czytań i Ewangeli z danego dnia, pomagają ją zrozumieć i odnieśc PRAKTYCZNIE do naszego codziennego zycia. Polecam goraco na początek każdego dnia !

autor opinii: Basia

Rozmowy z Bogiem

Pozycja doskonała! Świetna pomoc w przeżywaniu Wielkiego Postu. Rozważania sprzyjają przemianie serc, pogłębiaj i doskonalą naszą wiare.

autor opinii: Elżbieta

Super!!!

Polecam te rozważania, są świetne, dają do myślenia, motywują do zmiany siebie, do wzrastania w wierze i miłości, a także wyjaśniają wiele rzeczy. Naprawdę pomagają dobrze przeżyć Wielki Post i Wielkanoc.

autor opinii: Iwona

Książka SUPER!

Bardzo DOBRA TO MAŁO POWIEDZIANE to REWELACJA!!!Jest to zestaw tomów pisanych pod natchnieniem DUCHA ŚWIĘTEGO.PROSZĘ o emisę FRAGMENTÓW ROZMÓW Z BOGIEM W INTERNECIE.Napewno niejedna osoba samotna z chęcią z tego skorzysta.

autor opinii: anna gołębiowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: Francisco F. Carvajal
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 720
EAN: 9788370311032
ISBN: 83-7031-103-2
ID: 444905

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Rozmowy z Bogiem. Tom II: Wielki Post i Wielkanoc Rozmowy z Bogiem. Tom II: Wielki Post i Wielkanoc
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...