TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozważania o wierze

Ocena:
(18 opinii)

Światowy bestseller; książka przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. Niekonwencjonalne spojrzenie na wiarę w rzetelnym ujęciu teologii życia wewnętrznego. Autor - założyciel i główny animator Ruchu Rodzin Nazaretańskich - dzieli się doświadczeniem kierownictwa duchowego, nawołuje do zawierzenia Bogu zgodnie z ewangelicznym wezwaniem: "Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego" (Mt 18, 3). Prosty i jasny język przyciąga i angażuje uwagę czytelnika, rozbudza pragnienie doświadczenia Boga, zaprasza do wkroczenia na drogę świętości.

Opinie naszych Klientów (18 opinii)Napisz swoją opinię

Dzięki tej książce pogłębiłam swoją wiedzę o Bogu - poznałam Go jeszcze bardziej:), co więcej książka ta skłania do zatrzymania się , zastanowienia nad własnym życiem, nad życiem bliskich, kontemplowania Boga w drugim, człowieku. Już ją pożyczyłam koleżance, gdyż z całym sercem pragnę aby trafiła tez do innych umysłów i serc. POLECAM!!!

autor opinii: Aneta Aśka Szymańska

NIESAMOWITA!

Książkę tę miałem poszukać w "ramach pokuty" od jednego z cudownych księży w Józefosławiu. Ta książka jest NIESAMOWITA! Dzięki niej Twoje (moje) serce i umysł zaczynają rozumieć istotę BOga i tego dzieła niesamowitego łączącego człowieka ze Stwórcą! naprwdę wiele tutaj rzeczy jest, których nigdzie nie miałem okazji znaleźć!

autor opinii: Bartek Nowak

Świetna

Genialna książka, polecam.

autor opinii: Paulina Furtak

Bardzo dobra książka

Polecam dla każdego, mądra książka

autor opinii: IGC

warto

Polecam, tym, którzy się zastanawiają co by tu przeczytać wartościowego. Naprawdę polecam!

autor opinii: Wojciech Czekaj

Super

Daje wiele odpowiedzi, wskazówek. Książka dla każdego. Bardzo wciągająca.

autor opinii: Hanna

opinia o księgarni

Polecam dobry kontakt , dostawa na czas i wszystko ok.

autor opinii: asia

Bardzo dobra!!!

Polecam - w jasny i rzeczowy sposób opisany jest temat Wiary. Daje wiele do przemyśleń nad swoją wiarą i kto jest najważniejszy!!! Zostałam mega pobudzona do postawienia sobie pytań i dotarcia do mojej wiary czy pokrywa się z Wolą Bożą?

autor opinii: o.g.

Cudowna książka.


Ta książka to niezwykła pozycja, w której słowa czarują przede mną obrazy mojej wiary, trudno się od niej oderwać, a z drugiej strony jakiś żal maluje mi się na twarzy, że tak szybko ucieka strona za stroną. Co chwila mam świadomość, że wierzę w Boga i że posiadam łaskę wiary i co chwila, co słowo dowiaduję się, że tak naprawdę nic nie wiem, tracę pewność, a potem ją cudownie odzyskuję. Nie mogąc opuścić domu i uciec do Hiszpanii, którą tak lubię, wybieram się w ciekawszą drogę po wnętrzu własnej duszy. Trudno jest zaakceptować zmiany i to, co nas w życiu czasami spotyka. Trudno zrozumieć, że to, co nas spotyka jest darem. A przecież wszystko jest darem. Polecam!

autor opinii: Anna R.

Nic dodać,nic ująć.

Szybko,sprawnie,profesjonalnie.

autor opinii: Agnieszka Nowak

Opinia pozytywna

Wstępnie zapoznałam się z książką.
Już jestem zadowolona, bo fragmenty, które przeczytałam są bardzo cenne i odpowiadają moim oczekiwaniom. Mam nadzieję, ze dzięki tej cennej lekturze moja wiara będzie wzrastać, czego życzę z serca wszystkim poszukującym i pragnącymi być w przyjaźni z Panem Bogiem.

autor opinii: Małgorzata Milkiewicz

rewelacja

Książkę T. Dajczera "Rozważania o wierze", którą zakupiłem, już posiadałem. Jestem jednak pod takim wrażeniem, że postanowiłem sprezentować jednej osobie, która pragnie pogłębiać swoją wiarę i wzrastać duchowo. Ksiądz Dajczer w prostych, ale precyzyjnych słowach ukazuje istotę wiary chrześcijańskiej, która jest żywą relacją z Jezusem Chrystusem. Polecam wszystkim, bez względu na wiek, płeć, wykształcenie, zawód, hobby... Ją po prostu trzeba przeczytać.

autor opinii: Sylwester

Rozwazania o wierze

Wspaniała pomoc dla tych którzy szukają i chcą nawiązać głębszą relację z Bogiem. Dzięki tej książce wiele dylematów związanych z wiarą zniknęło.
Pisana prostym językiem dostępnym dla każdego ,nawet mającego bardzo słabą wiedzę o wierze. Polecam gorąco !!!

autor opinii: Ania M

Jest to książka dla tych którzy kroczą ścieżką wiary ,ale mają wiele pytań dotyczących osobistych przeżyć jak i dla tych którzy szukają jasnych odpowiedzi ma trudne pytania

autor opinii: Jolaranicznanta Pog

Rozważania o wierze- super książka

Tą książkę mogę zawsze polecić nie tyko osobie wierzącej,ale również osobie watpiącej nie mogącej sie odnaleść.Za tę książkę chwyciłam kilkanaście lat temu ,kiedy było mi ciężko i źle,kiedy ciągle w tych trdnych swoich chwilach pytałam Pana Boga - DLACZEGO????
Książkę polecam ,jest super!!!!!

autor opinii: Maria

Obowiązkowa lektura

Bardzo cenna książka, uważam że każdy powinien mieć ją w swoim domu.

autor opinii: Maria Niemiec

bardzo polecam

Książka genialna.

autor opinii: Sandra Hohlfeld

Rewelacyjna książka, warta polecenia dla wszystkich czytelników zainteresowanych kwestiami wiary w głębszym jej znaczeniu.

autor opinii: Agnieszka Pukaluk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Tadeusz Dajczer
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788371681462
ISBN: 83-7168-146-1
ID: 19815

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Rozważania o wierze Rozważania o wierze
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...