TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozważania różańcowe

Ocena:
(5 opinii)

Jednym z elementów modlitwy różańcowej jest medytacja tajemnic. Głębia zawartych w nich treści jest praktycznie niewyczerpana, ponieważ obejmują one syntezę Bożego planu zbawienia. A jednak często zdarza się, że natrafiamy na niebezpieczeństwo rozważania ciągle tych samych myśli. Książeczka ta ma nam dopomóc w walce z rutyną, podsuwając fragmenty pięknych tekstów wybranych ze skarbca Kościoła. Oprócz Biblii i Katechizmu znajdziemy w niej komentarze ojców Kościoła, wypowiedzi papieży i świętych.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Ksiażka pomocna, nierówna

Koszmarnie brzydka okładka. Obłożyłem książkę, żeby brzydka okładka nie przeszkadzała mi.
Poza tym: książka bardzo pomaga w odmawianiu Różańca. Najbardziej korzystam z cytatów Ojców Kościoła. Nie za dobrze dobrane wypowiedzi św, Jana Pawła II. Niektóre po prostu nijakie, "okolicznościowe". W sumie - polecam "Rozważąnia..." osobom odmawiającym Różaniec, zwłasczcza początkującym jak ja.

autor opinii: Augustyn Szczawiński

polecam

Książka bardzo pomocna, wspomaga rozważania, przez co nasz różaniec staje się jeszcze piękniejszy. Mamy do wyboru kilku autorów rozważań: m.in. z dzienniiczka św.F.Kowalskiej, św.Maksymiliana, św.Jana Pawła II, jak również fragmenty Pisma Św., KKK, ojców Kościoła

autor opinii: Maciej Kropidłowski

świetna książka ,bardzo pomocna przy modlitwie ,naprawdę jestem bardzo zadowolona z jej kupna .Wzbogaca moją codzienną modlitwę :)

autor opinii: Agnieszka Puzia -Choma

Książka bardzo dobra, zawiera dużo rozważań zaczerpniętych m.in. z encyklik i przemówień papieża Jana Pawła II. Jest mi również bardzo pomocna w rozważaniach pierwszosobotnich.

autor opinii: Kasia Dziurdziak

spełnia oczekiwania

książka jak najbardziej polecenia, spełnia moje oczekiwania, polecam tym, którzy poznali modlitwę różańcową i jak najbardziej tym, którzy zamierzają dopiero ją poznać.

autor opinii: ewewla

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: Ewa Hanter
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 312
EAN: 9788370317058
ISBN: 978-83-7031-705-8
ID: 445104

Zobacz również

Rozważania różańcowe
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...