TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sekrety dusz czyśćcowych

Ocena:
(6 opinii)

Bł. Anna Katarzyna Emmerich w swych wizjach wielokrotnie prowadzona była do czyśćca. Dzięki temu zrozumiała, jak bardzo potrzebują pomocy dusze tam przebywające i stała się ich wielka orędowniczką. Książka przedstawia wizje czyśćca, spotkania Błogosławionej z duszami czyśćcowymi oraz działania, które podejmowała w ich intencji.

Żadna praca, żadne wspomaganie cierpiących nędzę nie dokonuje się bez walki i zmagań. Dlatego gdy byłam jeszcze małym, zdrowym dzieckiem, a potem krzepkim dziewczęciem i modliłam się nad grobami na kościelnych cmentarzach, wtedy złe duchy, a nawet sam Nieprzyjaciel, często mi przeszkadzały, straszyły mnie i maltretowały.

Wokół słyszałam wrzaski, otaczały mnie straszliwe zjawy, często powalano mnie na groby, popychano i rzucano we wszystkie strony, próbowano przemocą usunąć z cmentarza. Bóg dał mi jednak tę łaskę, że nie dałam się zastraszyć i nigdy nawet na jeden włos nie ustąpiłam Nieprzyjacielowi, a tam, gdzie mi przeszkadzano, podwajałam swe modlitwy. O, ileż podziękowań otrzymałam od moich dusz czyśćcowych!

Bł. Anna Katarzyna Emmerich

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Dla szukających... Warto

Czytałam. Książka fajna, szybko się ją czyta choć liczyłam trochę na więcej wytłumaczen. Za to odnioslam wrażenie że trochę chce autor ludzi wystraszyć...dla osób które szukają i potrzebują Boga na pewno fajny wybór.

autor opinii: M. P.

Żałoba

Żałoba bliskiej mi osoby i chęć pomocy jej cierpieniu kierowała mną przy kupnie tej lektury. Gdzie idą dusze ludzi po śmierci i jak można im pomóc, jak wygląda czyściec.To pytania na które książka potrafi odpowiedzieć. Poza tym jest to ciekawy opis, niezwykle obrazowy tego świata, po którym Bóg pozwolił poruszać się Błogosławionej Katarzynie Emmerich.

WIELKA NIEWIADOMA ?

.....DZIĘKI jej wizjom możemy poznać tę część, naszej wiary, która tak tajemnicza, wreszcie zostaje nam choćby trochę "odsłonięta"
O tak, książka ta, jest warta uwagi !!!!!!

autor opinii: Wiesława

DOTKNIECIE PROBLEMU DUSZ CZYSCOWYCH ICH NIEMOCY I POTRZEBA WSTAWIENNICTWA ,TO TRESC KSIAZKI .. POLECAM Z CALEGO SERCA, WARTO PRZECZYTAC I WLACZYC SIE DO MODLITWY ZA DUSZE CZYSCOWE. KSIAZKA ZAWIERA PRZYKLADY TAKICH MODLITW

autor opinii: JAN LOS

Rewlacja !!!

Polecam wszystkim jest to książką typu "must have"

autor opinii: Jacek

Polecam !

Transakcja przebiegła bardzo dobrze i szybko. Nie było żadnych problemów z przesyłką, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam zakupy z tolle.pl

autor opinii: Iwona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: bł. Anna Katarzyna Emmerich
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788362927388
ISBN: 978-83-62927-38-8
ID: 208438

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Sekrety dusz czyśćcowych Sekrety dusz czyśćcowych
19.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...