TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sekrety Jezuitów (DVD)

Film dokumentalny, po obejrzeniu którego lepiej poznamy jezuitów, w tym naszego świętego Stanisława Kostkę. Filmowy dokument odpowie na pytania dotyczące zakonu, którego założycielem był Ignacy Loyola: Kim są jezuici? Co jest ich powołaniem? Jakie niosą przesłanie? W jaki sposób Towarzystwo Jezusowe stało się najbardziej wpływową instytucją katolicką na świecie? Jak to się stało, że jezuici zostali rozwiązani przez papieża, a stulecia później jezuita został papieżem?

„Sekrety jezuitów” wprowadzają widza do serca rodziny zakonnej. Jezuici do dnia dzisiejszego odgrywają znaczącą rolę w życiu Kościoła Rzymskokatolickiego. Na dołączonym do książki drugim filmie wybierzemy się „Śladami św. Stanisława Kostki” do Rostkowa, miejsca urodzenia polskiego świętego jezuity, przez Przasnysz i Pułtusk. Rocznica urodzin św. Stanisława Kostki oraz rok 2018 ogłoszony Rokiem Świętego Stanisława Kostki, to ważny czas, by lepiej poznać jezuitów. Wakacje są doskonałym okresem na odwiedzenie Diecezji Płockiej, śladami Św. Stanisława Kostki.

„Do wyższych rzeczy jestem stworzony i dla nich winienem żyć” – czego dotyczyły słowa wypowiedziane przez św. Stanisława Kostkę? Wszystko o naszym, polskim świętym jezuicie przeczytają Państwo w książce z filmami „Sekrety jezuitów” oraz „Śladami św. Stanisława Kostki”.

Czas trwania: 45 min

Lektor polski

Napisy polskie

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: DVD
Producent/dystrybutor: E-Lite
Rok wydania: 2019
Czas trwania [h:m:s]: 00:45:00
EAN: 9788366126084
ID: 452096

Zobacz również

Sekrety Jezuitów (DVD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...