TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sekty - zagrożeniem i wyzwaniem. Pytania i odpowiedzi

Ocena:
(2 opinii)

Temat sekt jest złożony. Krzyżuje się tu wiele zagadnień różnych dziedzin. W swojej pracy Autor zwraca uwagę na zagrożenia światopoglądowe oraz duchowe, co często jest dziś lekceważone.

Jednakże w momencie powstawania książki, biskupi oraz specjaliści w Watykanie, obradowali na temat ruchu New Age i sekt, z nim związanych. Oznacza to, że problem sekt, fałszywych duchowości czy błędnych światopoglądów jest wciąż aktualny. Ciągle szuka się odpowiedzi na pytania z tym tematem związane.

Czytelnik znajdzie tu konkretne odpowiedzi, które pogłębią wiedzę na poruszane w niej tematy. Można też skorzystać z porad biur, organizacji i osób, których adresy zamieszczone są na końcu książki.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Przydatne - nie tylko dla młodzieży....

Pozycja książkowa niezwykle przydatna w domu - dla rodziców, świadomych zagrożeń cywilizacji XXI wieku, zaś w szkole dla każdego wychowawcy - do wykorzystania podczas lekcji wychowawczych, nauczycieli religii, pedagoga szkolnego, a przede wszystkim dla każdego z nas - kto chce poznać metody manipulacji i werbunku do sekt.
Książka doskonale zredagowana, informacje ważne zostały "wytłuszczone", zaś kolejne rozdziały zawierają konkretne odpowiedzi na pytania związane z sektami oraz wskazówkami, jak chronić młodych ludzi przed zejściem na drogę ślepego posłuszeństwa.

autor opinii: Agnieszka Lipska

Nic wyjątkowego.

Cieniutka książeczka ogólnie omawiająca zagadnienie sekt. Nie znalazłem w niej nic, czego nie znalazłbym w internecie np. na stronie Dominikańskiego Ośrodka informacji o nowych ruchach religijnych i sektach.

Nie mniej, niektórzy lepiej przyswajają wiedzę z kartek, niż z ekranu.

autor opinii: Przemek Drożniak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: o. Aleksander Posacki SJ
Ilość stron: 67
Wymiar [mm]: 110x180
EAN: 9788372568564
ISBN: 83-7256-856-1
ID: 46412

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sekty - zagrożeniem i wyzwaniem. Pytania i odpowiedzi Sekty - zagrożeniem i wyzwaniem. Pytania i odpowiedzi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...