TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Serce Jezusa. Rozważania

Ocena:
(2 opinii)

Litania do Serca Pana Jezusa streszcza opasłe teologiczne tomy. Opierając się na Słowie Bożym i Tradycji Kościoła, pozwala lepiej poznać tajemnicę miłości Chrystusa - Boga i człowieka. Niejedna osoba, odmawiając tę modlitwę, doszła do świętości.

O. Józef Chromik SJ, doświadczony katecheta i rekolekcjonista, długoletni dyrektor Apostolstwa Modlitwy, komentuje kolejne wezwania litanii, aby pomóc w zrozumieniu fundamentów chrześcijańskiej wiary, zwłaszcza osobom, które nie zetknęły się z literaturą teologiczną.

Przywołuje wydarzenia ewangeliczne, nawiązuje do pism Ojców Kościoła, czasem prowadzi serdeczny dialog z Panem Jezusem, interpretuje niepokojące nurty współczesnej kultury.

Rozważania te będą z pewnością nieocenioną pomocą zarówno w osobistej, jak i wspólnotowej modlitwie podczas nabożeństw czerwcowych.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

książka opisuje każde z wezwań litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Napisane dość przystępnym językiem. Wyjaśnienie każdego z wezwań zakończone jest krótką modlitwą i kawałkiem psalmu.

polecam

fajne rozważania każdej tajemnicy z litanii warto wiedzieć co zawiera każda prawda z 33 wezwań

autor opinii: joanna kopeć

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: ks. Tadeusz Chromik SJ
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 124x194
EAN: 9788377670446
ISBN: 9788377670446
ID: 231385

Zobacz również

Serce Jezusa. Rozważania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...