TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sex - poezja czy rzemiosło cz. 1

Ocena:
(3 opinii)

Ks. Piotr Pawlukiewicz – ukończył WMSD w Warszawie. Studiował m. in. teologię pastoralną w KUL, homiletykę w PAT w Krakowie i retorykę na UJ. Współpracuje z radiem „Józef” w Warszawie. Jest członkiem redakcji radiowej Mszy św. w kościele św. Krzyża w Warszawie, kapelanem kaplicy w Sejmie RP, wykładowcą homiletyki i duszpasterstwa rodzin w WMSD w Warszawie. Konferencja ukazała się wcześniej na kasecie magnetofonowej, pod takim samym tytułem.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Dlaczego tak łatwo dajemy się oszukać?

Wysłuchanie płyty otwiera oczy, pokazuje zagrożenia i niebezpieczeństwa dla naszego życia i dla małżeństwa, a przede wszystkim dla młodzieży. Konferencja przekazana w sposób czytelny i zrozumiały dla każdego wieku, bez zawiłości teologicznych. Po wysłuchaniu płytę pożyczyłam, aby pomóc innym. Polecam jako prezent szczególnie dla młodych osób.

autor opinii: Gosia

Rewelacyjna pozycja nie tylko dla młodzieży chociaż przede wszystkim. Ks.Pawlukiewicz ujmuje lekkością słowa i chcemy słuchać Go więcej i wciąz więcej. To nie tylko Wykład nt seksu ale i drogowskaz na życie młodych ludzi którzy szukają swojej drugiej połowy mówiony w sposób lekki zabawny i dosadny. Polecam każdemu nie tylko młodzieży.

autor opinii: Danuta Dobrzeniecka

Rewelacja! Warto polecić nie tylko młodzieży, ale parom w każdym wieku...

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz ze znaną czytelnikom lekkością podejmuje ważny dla każdego człowieka temat: płciowości. Dobitnie i stanowczo opierając swoje rozwazania na Biblii i licznych przykładach z zycia codziennego pokazuje czytelnikom problem miłości z wielowymiarowych perspektyw. Zwraca też uwagę na przemiany, którym ulegają opinie małżonków po latach wspólnego życia małżeńskiego i na rzeczywiste problemy, z którymi będzie się musiało zmierzyć każde małżeśtwo, wykraczające znacznie poza " dopasowanie w łóżku". Wiem coś o tym, bo po 23 latach małżeństwa nie seks a właśnie chrapanie okazuje się nielada problemem. Po trzykroć polecam zakup, można posłuchać w samochodzie, w komputerze przetworzyć na MP3, bo warto pośmiać się, ale i zastanowić nad priorytetami w naszym życiu. MM

autor opinii: Małgorzata

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: Rhetos
Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz
EAN: 28000000189971
ID: 189971

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sex - poezja czy rzemiosło cz. 1 Sex - poezja czy rzemiosło cz. 1
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...