TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sex - poezja czy rzemiosło cz. 3

Ocena:
(2 opinii)

Kolejna część bestsellerowej serii konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza. We właściwy sobie sposób ks. Piotr, wychodząc od sfery erotyki, wskazuje na problem współczesnego człowieka, który zbyt łatwo rezygnuje z prawdziwego życia, godząc się na wegetację. Jednocześnie zachęca do usłyszenia "muzyki własnej duszy", by dostrzec piękno w sobie i w innych.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Warto!

Zakup konferencji księdza Pawlukiewicza to zawsze dobra inwestycja. Wokoło tyle jest chamstwa, wyuzdania i perwersji, że chrześcijańska perspektywa zarysowana na tej płycie jawi się po prostu jako świeży oddech dla umysłu i serca. :-) Mam tę płytę i poleciłabym ją każdemu młodemu człowiekowi ( gimnazjaliście, licealiście i studentowi ).

autor opinii: Maria z Rzeszowa

Jestem posiadaczką wszystkich trzech części kazań ks.Piotra,,Sex.Poezja czy rzemiosło?" Mam trójkę nastoletnich dzieci których juz dawno zaraziłam słuchanim ks.Piotra i wciąż gdy ruszamy w podróż 2-3 godzinną(a ruszamy czesto) zawsze mi przypominają żebym zabrała te płyty do samochodu i wciąż na nowo słuchają i śmieją sie do łez i mam nadzieję uczą jak postrzegać seksualność swoją i drugiej osoby. Dziekuje ks.Piotrowi za tak piękny przekaz!!!

autor opinii: Danuta Dobrzeniecka

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: Rhetos
Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz
EAN: 9788389781376
ID: 189970

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sex - poezja czy rzemiosło cz. 3 Sex - poezja czy rzemiosło cz. 3
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...