TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sex. Poezja czy rzemiosło? PAKIET 3 PŁYT

Ocena:
(21 opinii)

Pakiet trzech części bestsellerowej serii konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza. We właściwy sobie sposób ks. Piotr, wychodząc od sfery erotyki, wskazuje na problem współczesnego człowieka, który zbyt łatwo rezygnuje z prawdziwego życia, godząc się na wegetację. Jednocześnie zachęca do usłyszenia "muzyki własnej duszy", by dostrzec piękno w sobie i w innych.

Opinie naszych Klientów (21 opinii)Napisz swoją opinię

dostarczenie

szybko, sprawnie :-)

autor opinii: Monika

Dobra pozycja

Pozycja, którą zamówiłam, czyli pakiet 3 płyt z kazaniem ks. Piotra Pawlukiewicza to bardzo dobra pozycja i idealny prezent z okazji zaślubin. Pawlukiewicz porusza w swoim kazaniu temat tabu - seks. Lecz mówi o tym spokojnie, nieco z humorem. Polecam tę pozycję wszystkim.

autor opinii: Kielar Joanna

Super

Słuchałem konferencji już wcześniej, teraz kupiłem ją dla znajomych którzy biorą ślub.

autor opinii: Mariusz Ożarowski

Rewelacyjne

Bardzo polecam wykłady ks. Pawlukiewicza. Słowo jest skierowane do osób dorastających, studentów, ale tak naprawdę każdy skorzysta ze słowa ks. Pawlukiewicza. Zdecydowanie polecam też rodzicom dorastających dzieci.

autor opinii: Emilia Bojarska

Polecam

Konferencje ks. Pawlukiewicza gorąco polecam każdemu, kto szuka odpowiedzi na rożne pytania dotyczące relacji kobieta mężczyzna. W szczególności polecam młodym, dopiero wkraczającym w relacje.

autor opinii: Jacek

Niesamowity Kapłan z niesamowitą mądrością i łatwością potrafi ciekawie opowiedzieć o wszystkim. Polecam.

autor opinii: Justyna

REWELACYJNE

Rewelacyjne, nic dodać, nic ująć i przekazać dalej, "niech młodzi się uczą..."
Temat trudny, ale jak widać możliwy do zrealizowania i przekazania
w prosty, przystępny, nieskomplikowany sposób na trudne dzisiaj życie
i będzie chyba trudniejsze, jeśli pozwolimy na niewłaściwe zmiany i zgubny "postęp"... godne polecenia...
Bardzo wartościowe i chyba ponadczasowe....
Temat będzie zawsze aktualny dla zainteresowanych dobrym związkiem ...
dobrze przeżytym małżeństwem.

autor opinii: Barbara Wołoszyn-Lipnicka

Prosto o trudnych tematach

Bardzo dobre wykłady o problemach czystości i o tym że watro walczyć o szczęście w najpełniejszej formie.

autor opinii: Janina Telecka

Kupiłam dla moich dorosłych dzieci

ogromny sukces, polecam bardzo gorąco powiedział mi syn, mamo konieczne tego posłuchaj to też dla Ciebie zmienisz zdanie o facetach

autor opinii: Łucja Bortko

KUPCIE KONIECZNIE!

Jeśli chodzi o ks. Pawlukiewicza, to mogę być nieobiektywana :).
Jestem fanką księdza i od Niego zaczęła się moja naprawdę dojrzała wiara.
Wiele rzeczy nie podobało mi się w życiu i choć przez skórę wiedziałam, że coś jest nie tak, były nie zrozumiałe. Niestety tak naprawdę nikt ich nie nazywał po imieniu, to właśnie słuchając tych kazań (wcześniej niż były płyty, po prostu na You Tube) zrozumiałam o co chodzi w seksualnośći człowieka z boskiej perspektywy.
Jeśli chodzi o samego człowieka, jaikim jest ks Pawlukiewicz. - bardzo dobry mówca, głos ma spokojny, ale stanowczy. Nie sposób nie zrozumieć o czym mówi. Warto posłuchać i poczytać również o innych sprawach związanych z pychą, pokorą, grzesznośćią itp., o których mówi ks Pawlukiewicz.
Polecam, bo warto!!

autor opinii: Ewa

Naprawdę warto!

Niesamowity język przekazu: łatwy do zrozumienia, pewne trudne wymagania dot. czystości przedmałżeńskiej są czymś naturalnym i to jest tak jasno i klarownie podane z potrzebną dawką humoru i odpowiedzialności za słuchacza...

autor opinii: Irena

Mądre słowa, przekazane w bardzo przyjemny, przystępny sposób. Szczerze polecam

autor opinii: Aleksandra

Polecam!!!!

Księdza Pawlukiewicza, uważam, nie trzeba polecać. Autorytet sam w sobie. Jego treści są ponadczasowe. Dobre dla nastolatków jak i dla małżeństw ze starszym stażem. W dzisiejszym świecie, pełnym brudnych i fałszywych przekazów o najbardziej delikatnej sferze życia ludzkiego, jaką jest seks, kazania księdza Piotra są jak miód na serce.

autor opinii: Urszula

Bardzo ciekawe i wartościowe słowa! Polecam młodym i starszym, zarówno kobietom i mężczyznom!

Super!

To powinna być obowiązkowa lektura dla młodych ludzi - jak będę miała dzieci, to z pewnością powinny tego posłuchać. Forma przekazu wspaniała - tak się zjednuje ludzi. Oby więcej takich kapłanów. Wciągające, ciekawe, z ciepłym humorem, dające do myślenia treści. Polecam gorąco!

autor opinii: Monika N.

:)

Będąc studentem miałam przyjemność uczestniczyć w rekolekcjach z udziałek ks. Piotra. Teraz zakupiłam płyty i wspomnienia powróciły. Jest to wspaniałe opracowanie, które otwiera umysł na świat emocji i decyzji. Aktualnie jako wychowawca planuje zapoznać młodzież z tym tematem. Przekaz jest prosty, zabawny, zrozumiały. Polecam dla młodzieży i dorosłych.

Zdecydowanie polecam!

Ksiądz Pawlukiewicz jest niesamowity. Potrafi w bardzo jasny i prosty sposób przedstawiać trudne tematy. Polecam!

Bardzo sie cieszę ze mogłem przeczytać (wysłuchać tych ksiązek). Jest to ksiazka dla każdego. Od młodzieży gimnazjalnej, rodziców, wychowawców i dziadków.
Pozwala spojrzeć na sprawy seksualności w bardzo prosty, czytelny i czysty sposób. Duża pomoc w rozmowie ze swoimi dziecmi jak i małżonkami.
Bardzo polecam.

autor opinii: Rafał Miler


konferencje ks.Pawlukiewicza są dobre zarówno dla młodzieży, narzeczonych jak i małżonków. Pomagają odkryć to co najważniejsze s sprawach płciowości, mówią jak wydobyć piękno aktu małżeńskiego i poruszają wiele innych tematów, które mogą być pomocą w refleksji nad naszym życiem seksualnym.kupiłam te nagrania dla naszego 18-letniego syna. jeszcze nie słuchał, ale już pochwalił się kolegom, bo czekają w kolejce aby przesłuchać. polecam wszystkim, którzy chcą aby ich życie intymne było drogą do raju ;)
komfere

autor opinii: Wioletta Oleszkiewicz

Bardzo dobre pozycje, poleciliśmy je znajomym i rodzinie.

autor opinii: Lucyna Kucharska

Warto tego posłuchać

Ks.Piotr to wielki człowiek który świetnie mówi i super pisze.Mam ten pakiet trzech płyt i zachęcam innych aby sobie zrobili prezent i je kupili.Razem z mężem i trzema synami bardzo chętnie słuchamy tych płyt,są tak miłe dla ucha a ks.tak ciekawie to wszystko mówi,że nie wystarczy raz tego przesłuchać,chce się po prostu do nich powracać.Gorąco polecam rodzicom i młodzieży.Sięgnijcie również po książki ks.Piotra a przekonacie się,że warto było przeczytać coś wartościowego(życiowego) i poznać ich autora.

autor opinii: Katarzyna

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wytwórnia: Rhetos
Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz
Rok wydania: 2000
ID: 445574

Zobacz również

Sex. Poezja czy rzemiosło? PAKIET 3 PŁYT
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...