TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Siedem darów Bożych. Jan Paweł II o siedmiu sakramentach świętych

Jest ich siedem. Są widzialnymi znakami niewidzialnej łaski: SAKRAMENTY. Są jak dotyk Pana Boga. W sakramencie chrztu dotyk Boga-Ojca. W sakramencie bierzmowania dotyk namaszczenia na apostoła. W sakramencie Eucharystii dotyk Jezusa-Miłości, która nie zna miary. W sakramencie pokuty i pojednania dotyk oczyszczenia i oświecenia, a w sakramencie namaszczenia chorych dotyk uzdrawiający. W sakramencie kapłaństwa jest to dotyk namaszczenia mężczyzny do posługi na wzór Jezusa. Zaś w sakramencie małżeństwa jest to dotyk błogosławienia nierozerwalnej miłości kobiety i mężczyzny.

"Wszystkie sakramenty są źródłem życia dla Kościoła, a w jego rękach narzędziami nawrócenia do Boga i pojednania między ludźmi" (Jan Paweł II, adhortacja apostolska "Reconciliatio et paenitentia", Watykan, 2 grudnia 1984 r.).

Seria nazywa się "Papieska", ale w książkach z tej serii nie zobaczysz Papieża; zobaczysz, co Papież mówi na dany temat. Treść, zdjęcia wkomponowane w nowoczesną grafikę sprawiają, że ta książka to bardzo cenny i nietuzinkowy prezent. Dla Ciebie i dla tej osoby, której życzysz: "Wszystkiego, co najlepsze". Świetny prezent dla każdego człowieka, np. z okazji przyjęcia danego sakramentu.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Jan Paweł II
Ilość stron: 48
Wymiar [mm]: 150x150
EAN: 9788374241144
ISBN: 83-7424-114-4
ID: 25661

Zobacz również

Siedem darów Bożych. Jan Paweł II o siedmiu sakramentach świętych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...