TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Siły światłości

Tych historii nie usłyszysz w wieczornych wiadomościach… Tych ludzi nigdy nie zapomnisz… W samym środku nieustannych debat, protestów, zamieszek, samobójczych ataków i przerywanych negocjacji jeden człowiek dokonuje wielkich zmian.

Niegdyś znany z przemycania Biblii za Żelazną Kurtynę, od trzydziestu lat Brat Andrew poświęca swój czas zupełnie nowej misji. Odwiedzając Liban, Izrael i Zachodni Brzeg Jordanu, dociera do przywódców lokalnych kościołów i zachęca ich, by nie uciekali przed falą przemocy, ale umacniali swoje wspólnoty, które staną się zalążkiem zmian. Jego misją jest zanieść światło nadziei braciom znajdującym się w samym centrum walk, w tym najbardziej niespokojnym regionie świata.

Brat Andrew zaczął potajemnie przewozić Biblie do krajów bloku wschodniego w 1955 roku. Z tamtej inicjatywy narodziła się organizacja Open Doors International. Brat Andrew jest autorem i współautorem wielu książek, w tym Bożego przemytnika i Prześladowanych za wiarę.

Al Janssen jest autorem i współautorem ponad dwudziestu pięciu książek. Jest członkiem zarządu Open Doors USA oraz kierownikiem ds. public relations w Open Doors International.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Br. Andrew, Al Janssen
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 400
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788378290278
ISBN: 978-83-7829-027-8
ID: 231413

Zobacz również

Siły światłości
37.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...