TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Skazani na (nie)szczęście

Ocena:
(1 opinii)

Któż nie doznał chwil wielkich i małych zranień – ran ciała lub serca? Być może cierpienia zostały częściowo oswojone, pamięć o nich przypomina jednak, że nieszczęście zawsze czyha gdzieś w pobliżu. Dzisiejsze cierpienia nie pozwalają zdać się biernie na obietnice radosnego jutra. Czyżbyśmy byli skazani na nieszczęście? Na bycie „wiecznie nieszczęśliwymi”?

Autor książki stara się przekonać czytelnika, że szczęście nie jest możliwe, jeśli nie włączymy cierpienia jako odbiorcy wszelkiego istnienia i całego ludzkiego życia, jeśli nie przyjmiemy cierpienia jako spotkania, które wyznacza nam szczęście. Przypomina nam piękną prawdę, że „szczęście nigdy nie bierze się znikąd”.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Zaproszenie do czułości

Ta niezwykła książka pokazuje, ze w świecie zniszczonym przez grzech, skażonym i pełnym nieszczęścia można wznieść się na wyżyny człowieczeństwa - tych wszystkich aspektów osobowości ludzkiej, które zaplanował dla nas Bóg przy stworzeniu. I tylko to pielgrzymowanie do stania się osobą, którą zamierzył nas Bóg, poprzez odkrywanie pokładów Jego miłości i czułości dla nas i w nas może doprowadzić nas do najgłębszego poczucia sensu, spełnienia i szczęścia.
Gorąco polecam!

autor opinii: Iza

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Remi Parent
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 158
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788375800517
ISBN: 9788375800517
ID: 115187

Zobacz również

Skazani na (nie)szczęście
17.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...